Neler Yeni

Glorious model o vs model d ?

Hangisi daha mantıklı ve neden ?

• Glorious Model O

• Glorious Model D

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
Setup ımı beyaz dizmek istediğim içi mouse seçiminide hem beyaz hem de delikli olsun diye düşünmüştüm ve karşıma 2 tane model çıktı ve özellikler bakımından hemen hemen aynı ancak karar veremedim fiyat farkına ve ürün özelliğine . Eğer anlayan varsa yardımcı olabilirmi ?

Glorious model o : 2500 tl

Glorious model d : 1700tl

HaWli9884

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ömer özer
her türlü model o wireles
al heleki fortnite ve craftrise oynuyorsan drag clicl gibi şeylerde kusursuz bu mouse aynı şekilde driver macro da da

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,583
İsim
Hacı

~helloworld

80+ Bronze
Bence ikisi de değil,
Razer Deathadder V3 Pro

İlle ikisinden biri ise ucuz olan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link?

Link atar mısın.
BİTMİŞ HOCAM incehesapta idi

büyük el için mükemmel bir tutuş ergonomisi var ve çok hafif geldi elime 150gr lık mouse kullanıyordum

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-12-25 000140.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-25 000140.png
    13.4 KB · Hit: 47

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,583
İsim
Hacı
BİTMİŞ HOCAM incehesapta idi

büyük el için mükemmel bir tutuş ergonomisi var ve çok hafif geldi elime 150gr lık mouse kullanıyordum
Hayırlı olsun benim SMX-R90 eskidi artık alayım diyordum birebir aynısı MODEL I :D

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Fazla bütçe çıkmana gerek yok eğer 4K kullanmayacaksan (4K mouseları +240Hz monitör ve iyi bir işlemciyle kullanılması öneriliyor)
https://shop.connectgame.com.tr/products/dareu-a950-pro-ultra-hafif-wireless-gaming-mouse-beya 4K kullanacaksan 4K olan modeline de bakabilirsin.
https://www.amazon.com.tr/YINDIAO-AJ199-Kablosuz-Programlanabilir-Ergonomik/dp/B0BZHM2NHW?th=1 (Delikli yapı istersen buna da bakabilirsin delikli ve deliksiz haliyle gönderiyorlar shape olarakta bana göre diğerlerinden daha hoş gelen bir modeldir)

VGN Dragonfly ağırlık olarak çok hafif bir model F1 Pro modeli 49gr, F1 Pro Max modeli 55gr. Delikli yapıyı ağırlığından dolayı düşünüyorsan bu model bayağı hafif diyebilirim. Dareu 54gr, AJ199 55 gr

HaWli9884

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ömer özer
Setup ımı beyaz dizmek istediğim içi mouse seçiminide hem beyaz hem de delikli olsun diye düşünmüştüm ve karşıma 2 tane model çıktı ve özellikler bakımından hemen hemen aynı ancak karar veremedim fiyat farkına ve ürün özelliğine . Eğer anlayan varsa yardımcı olabilirmi ?

Glorious model o : 2500 TL

Aynı şekilde eğer elin küçük ise model o minus öneririm

~helloworld

80+ Bronze
Hayırlı olsun benim SMX-R90 eskidi artık alayım diyordum birebir aynısı MODEL I :D
sağolun hocam 2 tane performax xotran 1 tane a101 piranha mouse 1 tane inca 365ms mouse var elimde ama birtane babası olması gerekiyordu bunların hem glorious model I aldım hem de gamepower suki 104 tuş red switch aldım daha yeni elime ulaştı

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
Fazla bütçe çıkmana gerek yok eğer 4K kullanmayacaksan (4K mouseları +240Hz monitör ve iyi bir işlemciyle kullanılması öneriliyor)
https://shop.connectgame.com.tr/products/dareu-a950-pro-ultra-hafif-wireless-gaming-mouse-beya 4K kullanacaksan 4K olan modeline de bakabilirsin.
https://www.amazon.com.tr/YINDIAO-AJ199-Kablosuz-Programlanabilir-Ergonomik/dp/B0BZHM2NHW?th=1 (Delikli yapı istersen buna da bakabilirsin delikli ve deliksiz haliyle gönderiyorlar shape olarakta bana göre diğerlerinden daha hoş gelen bir modeldir)

VGN Dragonfly ağırlık olarak çok hafif bir model F1 Pro modeli 49gr, F1 Pro Max modeli 55gr. Delikli yapıyı ağırlığından dolayı düşünüyorsan bu model bayağı hafif diyebilirim. Dareu 54gr, AJ199 55 gr
Hocam teşekkürler sonuncu baya iyi miş ama keşke az da rgb si felan olsaydı be yinede çok güzel alternatif oldu 👍

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete

Glorious model o : 2500 TL

Hiçbiri alınmaz pulsar X2 dragon fly f1 pro veya dareu a950pro 4k gibi mouse'lar alabilirsin

Top Bottom