Neler Yeni

🔥İndirim Glorious Model O Wireless 999TL 🔥

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
edm321
hocam glarious dan cok cok farkları varmı 2-3k felanlar yani 1k üstüne cok fark yoksa cıkmak istememde
Bu fiyat çok iyi model o için alabilirsin çıkmana gerek yok eğer ağırlık felan önemli diyor isen 2-3k lara çıkabilirsin şahsen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

klavye için fazla para vermeye gerek yok rk61 veya summoner al. mouse olarak
ninjutso katana
gpx wireless
xtrfy m42 wireless
indirimde pulsar x2 wireless
GPX superlight bulaşmasın bence hocam pulsar ninjutsu varken para israfı amazon üzerinden v2 pro'da bakılabilir.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Pulsar x2 wireless şuan zaten dünyanın en iyi mousesi konumunda. ağırlığı finalmouse starlight ile eşit ve sensörü 3395'e yükseltilmiş.
g pro superlightın çok fazla eksisi var mesela omron 20m switchler, fiyatını hak etmeyen skatezler vs. ama shape ve sensör bakımından oldukça iyi malzeme kalitesi zirve olan bir mouse. logitech alan birine neden onu aldın diye sormam bu arada bencede ninjutsu daha iyi ☕

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
edm321
Pulsar x2 wireless şuan zaten dünyanın en iyi mousesi konumunda. ağırlığı finalmouse starlight ile eşit ve sensörü 3395'e yükseltilmiş.
g pro superlightın çok fazla eksisi var mesela omron 20m switchler, fiyatını hak etmeyen skatezler vs. ama shape ve sensör bakımından oldukça iyi malzeme kalitesi zirve olan bir mouse. logitech alan birine neden onu aldın diye sormam bu arada bencede ninjutso daha iyi ☕
Ninjutsu güzel bir mouse skatez olsun switch olsun ağırlığı olsun fakat shape o kadar farklı ki genellikle alışamayıp satıyorlar ama ikisi arasında şu dönemde pulsar ezer.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Ninjutsu güzel bir mouse skatez olsun switch olsun ağırlığı olsun fakat shape o kadar farklı ki genellikle alışamayıp satıyorlar ama ikisi arasında şu dönemde pulsar ezer.
pulsar ilk serilerinde gıcırdama sorunu olduğu söyleniyor almak için biraz beklenebilir. ninjutsu tüm özellikleri bakımından logitechden iyi ama karşısındakide logitech. en ufak sorunda sıfırını gönderen markanın malzemeden kısılmamış mousesi. aynı fiyatta olsalar ninjutsu alırdım ama çok kişisel

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
g pro superlightın çok fazla eksisi var mesela omron 20m switchler, fiyatını hak etmeyen skatezler vs. ama shape ve sensör bakımından oldukça iyi malzeme kalitesi zirve olan bir mouse. logitech alan birine neden onu aldın diye sormam bu arada bencede ninjutsu daha iyi ☕
model o aldım umarım sorunsuz gelir almışken bir kere alıp kullanan biriyim sat yenisine geç işleri ile ugrasamam...

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
edm321
pulsar ilk serilerinde gıcırdama sorunu olduğu söyleniyor almak için biraz beklenebilir. ninjutsu tüm özellikleri bakımından logitechden çok daha iyi ama karşısındakide logitech yani en ufak sorunda sıfırını gönderen markanın malzemeden kısılmamış mousesi. bana kalsa aynı fiyatta olsalar ninjutsu alırdım ama çok kişisel bir mevzu
Yeni serileri geldi connect game'de (yüksek ihtimalle)

model o aldım umarım sorunsuz gelir almışken bir kere alıp kullanan biriyim sat yenisine geç işleri ile ugrasamam...
Hayırlı olsun pişman etmez skatez ve sensör olarak müq ha ama switchlerde sıkıntı olur mu bilemem omrom 20m 💀

Bir sorun olursa sıfır gönderiyorlar merak etmeyin arkadaşımdada double click sorunu olmuştu.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak

Hayırlı olsun pişman etmez skatez ve sensör olarak müq ha ama switchlerde sıkıntı olur mu bilemem omrom 20m 💀
switchleri cokmu kötü :D cok övüyorlardı ya...

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

omron 20m sadece logitechde bu kadar sıkıntı çıkarıyor diğer omron 20m kullanan mouseler o kadar sorunlu değil. ama yinede beğenmiyorum kailh gm8.0, ttc gold gibi switchler varken neden yani neden

edm321

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
edm321
switchleri cokmu kötü :D cok övüyorlardı ya...
İyi ama kronik sorunlu kumar gibi bi düzgün çıkıyor 1-2, 4-5 ay sonra bozuluyor ama glorious sıfır ile değiştiriyor merak etmeyin.

omron 20m sadece logitechde bu kadar sıkıntı çıkarıyor diğer omron 20m kullanan mouseler o kadar sorunlu değil. ama yinede beğenmiyorum kailh gm8.0, ttc gold gibi switchler varken neden yani neden
Sadece logitech değil hocam ya direk omrom Allah'ın cezası bir switch model o'da da aynı sorunu yaşayan arkadaşım oldu sıfırı ile değiştirildi.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak

Bir sorun olursa sıfır gönderiyorlar merak etmeyin arkadaşımdada double click sorunu olmuştu.
Merhaba mouse geldi kullanıyorum sorunu yok , bir sorun olduğunda aldığım firmayai gondermeliyim garanti süresinde?

Top Bottom