Neler Yeni

Yardım GM 21 Pro - TCL 10L - Xiaomi Redmi Note 8 - GM 20 Pro Telefonlar Nasıldır?

Talha!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Sami Niyet
{ GM 21 Pro - TCL 10L - Xiaomi Redmi Note 8 - GM 20 Pro }

Bu telefonlardan herhangi birini kullananlar deneyimlerini , telefonun iyi ve kötü yönlerini , sorunlarını ve güzel taraflarını yazarlarsa sevinirim.

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Muhammed

Bu telefonlardan herhangi birini kullananlar deneyimlerini , telefonun iyi ve kötü yönlerini , sorunlarını ve güzel taraflarını yazarlarsa sevinirim.
gm markasına antipatim var 3 modelini kullandım hep bu yeni model iyidir diyip aldım hepsinde de kasma donma sonradan batarya sorunu çktı batarya sorunu 2 3 senede çıkıyor ama kasma donam daha çabuk

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Redmi note 8 fiyatına göre çok iyi telefon alınır tek kötülüğü ara sıra işletim sisteminden dolayı takılıyor

Talha!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Sami Niyet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gm markasına antipatim var 3 modelini kullandım hep bu yeni model iyidir diyip aldım hepsinde de kasma donma sonradan batarya sorunu çktı batarya sorunu 2 3 senede çıkıyor ama kasma donam daha çabuk
gm 21 pro yerine 2500 tl bandında ne tavsiye edersin?

Atyxah

80+ Silver
Note 8 kullanıyorum ama arada donuyor bazen yeniden başlatmak lazım bunun sebebide %100 yazılım yani donanımla gram alakası yok hala niye düzeltmiyorlar anlamış değilim

Mr Yazıcı

80+ Bronze

Redmi note 8 şu anki telefonum. Gayet memnunum. Güzel bir telefon. Arkadaşlarla pubg filan oynuyoruz. Yağ gibi.

Tuareg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet Öztoprak
Gm 21 pro 2 gün önce babama aldık. Şarjı gayet güzel gidiyor, şu anlık kasma donma vs. yok. Kamerası daha güzel olabilirdi ama 2500 tl'ye alınacak en iyi telefon bence. Ekran kalitesi de çok güzel. 128 gb olduğu için depolama sıkıntısı yok.

Talha!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Sami Niyet
Gm 21 pro 2 gün önce babama aldık. Şarjı gayet güzel gidiyor, şu anlık kasma donma vs. yok. Kamerası daha güzel olabilirdi ama 2500 TL'ye alınacak en iyi telefon bence. Ekran kalitesi de çok güzel. 128 gb olduğu için depolama sıkıntısı yok.
Özele yazıcam ordan yazarsa çok sevinirim bu benim için önemli.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
GM 8 2 yıl kullandım Android 9 'a kadar almıştı.
Her şeyi ile çok iyiydi kasma donma gram olmadı üstüne 3 gb ram ve 32 gb versiyon du.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz

Kullandigim telefonlardan iki tanesini duzgun hatırlıyorum
Samsung m20 ve redmi note 8(suanda da kullanıyorum)
M20nin sarjinin iki gün gittiği bile oluyordu kamerasi çıktığı zamanlara gore eh iste seviyesindeydi geceleri çok kötü ve gunduzleri de pek iyi degildi zaten

Note 8 sarji 1 gun ya gidiyor ya gitmiyor
Performans anlamimda fena degil ama cod gibi oyunlarda yuksek fps alsa bile akicilik hissedemiyorum
Bazen acayip donmaya basliyor ve sonunca yazilim yeniden başlatılıyor bayadir yasamiyorum ama note8 de cogu kisinin basina gelen bir olaymış kamerasi benim için yeterli kamerasindan memnunum onun dışında ağır bir telefon serce parmağımı altına koymaktan yamuldu
Note 8 alacaksan tavsiye etmiyorum kamerasi da fazla dışarda duruyor ters yere düştüğü an kırılır

Talha!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Sami Niyet
GM 8 2 yıl kullandım Android 9 'a kadar almıştı.
Her şeyi ile çok iyiydi kasma donma gram olmadı üstüne 3 gb ram ve 32 gb versiyon du.
Anladım, telekkür ederim. Aldığında android sürümü neydi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,644
Üyeler
156,644
Son üye
marju01
Top Bottom