Neler Yeni

🚨PCH GOAT V4 SMOKİN SİSTEM GELİYOR🚨

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Scheibe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak t
Goat v3 e kadar bir şey değişmedi biz niyetlendik video yu bekleyin gitmeyin b*k da çıkabilir diyor şimdi en yakın vatan 50 km araba ayarladım tanıdıktan şansa bak bence 2 gün sonra şu saatte şu özellikler diye video gelicek

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Hasan Doruk
Goat v3 e kadar bir şey değişmedi biz niyetlendik video yu bekleyin gitmeyin b*k da çıkabilir diyor şimdi en yakın vatan 50 km araba ayarladım tanıdıktan şansa bak bence 2 gün sonra şu saatte şu özellikler diye video gelicek
Valla bende anlamadım

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
Kadir
Mağazaya erken gitmeyin demesinin nedeni ya beklentinin üstünde özelliklerle bilgisayar çıkacağı için fiyatı görüp gidin ya da gitmenize gerek yok web stoğu olacak olarak anlıyorum.

Fatih Nar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Fatih Nar
Ben videoda sistemin 1 gün sonra satışa açılacağı gibi bir bilgi geleceğini düşünüyorum. O yüzden PCH dınlemekte ve magazaya gıtmemekte fayda var. Bir ihtimal de web satışı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
821
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım

peachez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berk Çalışır
Ben videoda sistemin 1 gün sonra satışa açılacağı gibi bir bilgi geleceğini düşünüyorum. O yüzden PCH dınlemekte ve magazaya gıtmemekte fayda var. Bir ihtimal de web satışı olabilir.
e bu sefer de kuyruk oluşur saatler öncesinden dükkanların önünde, ya da al-satçılar alır web üzerinden olursa. benim bildiğim PCH bunlar olmasın diye böyle bir sistem yapıyordu diğer Goat ürünlerinde

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Intel ve nvdia ile gelen v4 10 Mayıs da yayında büyük ihtimalle mağazadan olacak orası tam belli değil haftaicine denk geldiği için ben alamıyorum sizlere başarılar güzel bir fiyat sizleri bekliyor rastgele...
#REZ :cool:

e bu sefer de kuyruk oluşur saatler öncesinden dükkanların önünde, ya da al-satçılar alır web üzerinden olursa. benim bildiğim PCH bunlar olmasın diye böyle bir sistem yapıyordu diğer Goat ürünlerinde
Şu al satcıları dizicen sıraya basıcan tokadı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,343
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Çokta takmayın ya herşeyin hayırlısı dünyanın sonu değil ikinci el sistemlere yönelin olmadı veya toplayın en temizi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,559
Üyeler
141,987
Son üye
Exın
Top Bottom