Neler Yeni

❌İndirim Bitti! God of war 150TL UNCHARTED: Legacy of Thieves 275 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdulkadir
Beyler ben şimdi Rdr2 ve cyberpunk almayı düşünüyorum epicde ikisi 167 lira tutuyor steamde 223 lira papara da 20 lira iade ediyor 203 lira tutuyor aradaki 40 lira steame verilirmi epic sıkıntılımı bazıları öyle diyor ya kafam karıştı

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ahmet Şeker
Arada kaldım şimdi alsam mı almasam mi kaç dakikada geldi kod
yani alan çok fazla kişi var bende aldım epicten almak yerine steamden olsun diye problem çıkacağını sanmıyorum bu bilgileri herhangi bir alışveriş sitesi istiyor zaten kod aldıktan hemen sonra geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler ben şimdi Rdr2 ve cyberpunk almayı düşünüyorum epicde ikisi 167 lira tutuyor steamde 223 lira papara da 20 lira iade ediyor 203 lira tutuyor aradaki 40 lira steame verilirmi epic sıkıntılımı bazıları öyle diyor ya kafam karıştı
hocam 10-20 fark olsa steamden al derdim de 40 lira sana kalmış 40 lira bana koymaz diyorsan hem steam kütüphane sistemi daha iyi hemde uygulama olarak daha iyi ama 40 liraya da başka bir şey alırım yada 40 lira cebimde dursun dersen epicten alman sorun olmaz

Senfonist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Şeyhnus aslan
Teşekkürler satın aldım kodum hemen geldi

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Ata Şen
ben daha yeni gow aldım siteden, her gün girdiğimiz sitelerin popüler olması dışında bir güvencesi var mı sanki

adrese bu kadar takılıyorsan adres kısmını salla hocam doğru adres verip vermediğini tespit eden bir sistem yok ki ayrıca adres bilginle ne yapabilir

aynı paraya steam kütüphanesinde olması bence çok büyük artı arada 10-20 tllik farklar varsa epic yerine steamden almayı tercih ediyorum hem launcher olarak daha iyi hem başarım, topluluk, saat vb kısımları çok daha iyi
50tl fark olduğu için epicten alacağum heralde

Top Bottom