Neler Yeni

🔥 God of War Ragnarok 19 Eylül'de PC ye Geliyor ! 🔥

Palo DAYI

80+ Gold
bende neden oyun gozukmuyor la
hatta dıger oyunlarıda gozukmuyor

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Hocam ben kendi adıma konusayım, ilgi alanım olmayan şey ne kadar kolay olursa olsun başlamam, ama TR de 13 yaşında çocuklar bile Unity unreal öğrenmeye çalışıyor hepsinin amacıda para, bu oyun sektöründe işini severek yapan insan ne kadar bilmiyorum, son zamanlarda buglu oyunların çıkma sebebide bu direkt parayı düşünüyorlar, hayal gücü yok uğraş yok detaylandırma yok. Bu yüzden rockstar başyapıt diyorum.
Hypercasual yapılıyor zaten TR çoğunlukla. Çalışılmaz Türkiyede. Ben Londra da çalışıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

TR de oyun sektörü çöp.

nontius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
nontius
Hocam ben kendi adıma konusayım, ilgi alanım olmayan şey ne kadar kolay olursa olsun başlamam, ama TR de 13 yaşında çocuklar bile Unity unreal öğrenmeye çalışıyor hepsinin amacıda para, bu oyun sektöründe işini severek yapan insan ne kadar bilmiyorum, son zamanlarda buglu oyunların çıkma sebebide bu direkt parayı düşünüyorlar, hayal gücü yok uğraş yok detaylandırma yok. Bu yüzden rockstar başyapıt diyorum.
Öyle bir şey yok. Oyunların bug olması oyun motorundan kaynaklı değil.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Mehmet Eyüp Atan

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Tamam belki olabilir doğrudanda oyun motoruna buglu denilmez yani. Adamlar mühendisliğini konuşturup süper ürünler yapmışlar.
Yok bug olur oyun motorunda da son kullancıda olmaz geliştirme aşamasında sorun yapar anca.

The Semih

80+ Silver
Tamam belki olabilir doğrudanda oyun motoruna buglu denilmez yani. Adamlar mühendisliğini konuşturup süper ürünler yapmışlar.
UE5 çok buglu, 4 daha stabil zaten UE 3 ve 4 le yapılan oyunlar piyasayı salladı zamanında şimdi 5 le çıkan oyunlar unutuluyo. Geçen fortnite 5.4 sürümüne geçmişi UE 5 aşırı cacheye yüklendiği için oyunda drop ve zeminler yüklenmiyodu.

nontius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
nontius
UE5 çok buglu, 4 daha stabil zaten UE 3 ve 4 le yapılan oyunlar piyasayı salladı zamanında şimdi 5 le çıkan oyunlar unutuluyo. Geçen fortnite 5.4 sürümüne geçmişi UE 5 aşırı cacheye yüklendiği için oyunda drop ve zeminler yüklenmiyodu.
Bilmiyorum hiç kullanmadım Unreal. Unity3D daha kolay geliyor bana. Pek bug görmedim ondan ama belki kendi içinde sorunlar falan vardır lakin sistem öldüren buglar yok.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Evet baya buglu teknoloji olarak iyi fakat çok çöküyor çok saçma hatalar çıkıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,652
Üyeler
154,976
Son üye
burk
Top Bottom