Neler Yeni

göz bozulması var mıdır?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
Herkese merhabalar muayene olmaya gideceğim msü ye girmek istiyorum. fakat bi türlü emin olamadım internetteki tüm testleri yaptım hiç bir sıkıntı yaşamadım fakat ya bozulduysa ya astigmatım ya miyopum varsa diye endişeliyim yardımcı olabilirseniz sevinirim :D

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Herkese merhabalar muayene olmaya gideceğim msü ye girmek istiyorum. fakat bi türlü emin olamadım internetteki tüm testleri yaptım hiç bir sıkıntı yaşamadım fakat ya bozulduysa ya astigmatım ya miyopum varsa diye endişeliyim yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
internetteki testlere hiç güvenme kankam en iyisi bi an önce gidip muayene ol

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Volkan
Aile sağlığı merkezine bir git doktor yardımcı olur belli mesafeden harfleri okutur en azından ya da göz doktoruna görün.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
C Ş
Ekrandan göz testi mi yapılırmış? Uzağa baktığında bir nesneyi net bir şekilde görebiliyor musun, bulanıklaşma oluyor mu?

Ensy58

80+ Bronze
Muayeneye gidin internetten anlaşılacak bir şey değil bu ya da uzağı yakını görüyorum diye gözünüz sağlam sanmayın

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekrandan göz testi mi yapılırmış? Uzağa baktığında bir nesneyi net bir şekilde görebiliyor musun, bulanıklaşma oluyor mu?
yani nesnelerde olmuyor çok uzakta olsa bile
Mesaj otomatik birleştirildi:

internetteki testlere hiç güvenme kankam en iyisi bi an önce gidip muayene ol
endişeliyim ama ya elenirsem diye gözden dolayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muayeneye gidin internetten anlaşılacak bir şey değil bu ya da uzağı yakını görüyorum diye gözünüz sağlam sanmayın
Biraz endişeli olduğum için oralara bakmıştım

Top Bottom