Neler Yeni

GPU bazlı Mining e başlamak

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aras Bertan
Selamlar ben mining e başlamayı planlıyorum önerileriniz neler bir kaç şey okudum ve öğrendim . Önce basit bende yapayım dedim konunun içine girdikçe zor olduğunu anladım. 4 Adet ekran kartı ile başlamayı düşünüyorum bana öğretmek istediğiniz bir şey var mı? ince noktaları neler? RVN coin den başlayıp ETH e geçiş yapacağım kazanmaya başlarsam. Aklımda böyle bir plan var sizce nasıl başlamalıyım direk 12 tane ekran kartı alıp başlasam benim bütçemi aşar. @Abdullah Hacıgül

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
Selamlar ben mining e başlamayı planlıyorum önerileriniz neler bir kaç şey okudum ve öğrendim . Önce basit bende yapayım dedim konunun içine girdikçe zor olduğunu anladım. 4 Adet ekran kartı ile başlamayı düşünüyorum bana öğretmek istediğiniz bir şey var mı? ince noktaları neler? RVN coin den başlayıp ETH e geçiş yapacağım kazanmaya başlarsam. Aklımda böyle bir plan var sizce nasıl başlamalıyım direk 12 tane ekran kartı alıp başlasam benim bütçemi aşar. @Abdullah Hacıgül
Bence borsayla daha fazla kazanırsınız

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,218
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Bitti o iş, ETH zaten kazanamazsın kapandı pool.

yeni ekran kartlarında mining yapılmasın diye özel ayarlamalar yapılıyordu diye hatırlıyorum ona dikkat edin bunun harici bilgim olan bi konu değil ama ekran kartlarını da f/p şeklinde minge en uygun olanları seçin hayırlı kazançlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aras Bertan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ETH kapanmış şimdi gördüm. RVN ile belki kazanç sağlarım ama çok olmaz herhalde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,559
Üyeler
156,512
Son üye
yavuzc10
Top Bottom