Neler Yeni

GPU WORLD guvenilir midir?

Kaczynski

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kevin Mitnick

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir
referansı olan üyelerden al . Ama site yöneticisi adminse alabilirsin.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
4 tane kart aldım Süleyman abiden güvenilir
Beyler GPU WORLD FACEBOOK sitesi guvenli midir? RX 6600 buldum 3400 liraya sitenin yoneticiymis kendisi guvenilir diyorlar. Kargoyla alacagim icin danismak istedim. Daha once burdan alisveris yapan oldu mu?

Mesaj otomatik birleştirildi:

hep bi dolandirilicam hissi var icimde. ulan garibanlik sen adami canindan edersin
Knk bu adam tr'nin en büyük ekran kartı dükkanına sahip falan filan değildir belki ama her türlü kart var samimi dürüst ikramı seven bir abi Süleyman abi

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
param guvende ile gonderir misiniz diye sordum da
Ben sahsen bi alışveriş yapmadım kendisiyle ama yapsam güvenerek alırdım yüzlerce kişiyle alışverişini gördüm.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
hep bi dolandirilicam hissi var icimde. ulan garibanlik sen adami canindan edersin
Param güvendeyle almanı önermem havaleyle al direk 1 hafta test Garantisi veriyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
Param güvendeyle almanı önermem havaleyle al direk 1 hafta test Garantisi veriyor zaten
ya ben daha cok kargonun farkli birsey gelmesinden korkuyorum. hani adam bana baska birsey gonderse ne yapabilirim onu da bilmiyorum. satici taa denizlide ben ankaradayim. daha once ikinci el alisverisim oldu fakat hic kargoyla almadim.

Ben sahsen bi alışveriş yapmadım kendisiyle ama yapsam güvenerek alırdım yüzlerce kişiyle alışverişini gördüm.
kanka bu tur bir olay yasadim dilim yandi bikere cunku. oyle cabuk guvenemiyorum. telefon almistim zamaninda replika gondermislerdu

Son düzenleme:

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
ya ben daha cok kargonun farkli birsey gelmesinden korkuyorum. hani adam bana baska birsey gonderse ne yapabilirim onu da bilmiyorum. satici taa denizlide ben ankaradayim. daha once ikinci el alisverisim oldu fakat hic kargoyla almadim.

kanka bu tur bir olay yasadim dilim yandi bikere cunku. oyle cabuk guvenemiyorum. telefon almistim zamaninda replika gondermislerdu
Knk bende videosu var paketi ilk açarken video çektim 10dk da açamadım paketi şakasız 5-6 kat pat pata sarıyorlar 2,500 kişilik grubu ve 200 ün üstünde referansı var ben direk şuan bile olsa ibanına atarım para dükkanı olan yeri yurdu belli olan bir insan böyle şey yapmaz.

Top Bottom