Neler Yeni

Grafikten anlayanlar bakabilir mi: Dolar 9.27 TL, ahval nedir?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kimse öyle dur durak demeden çıkmasına izin vermez.
:monkahmm:
44090fa7-a363-441b-9be2-c80de0ef9143.jpg

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
https://mobile.twitter.com/EfloudTheSurfer
Eğitimi aşırı muazzam iyi de çok para. Bunun eğitimini veren çekilişlere katıl kesinlikle
İmkanım olsa affetmem.
Eğitim çok kaliteli ben aldım.Herkese de tavsiye ederim.300 dolara aldım.500 e çıktı fiyat.Tek işlemde parasını çıkardı.

TL ye gelince grafiği falan yok bunun.Doğru düzgün bir ekonomi de yok.Biri bir şey diyor çıkıyor.Faiz düşüyor çıkıyor.Biri görevden alınıyor çıkıyor.Analiz kısmı çoktan geçildi.Maalesef oyuncak oldu.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Eğitim çok kaliteli ben aldım.Herkese de tavsiye ederim.300 dolara aldım.500 e çıktı fiyat.Tek işlemde parasını çıkardı.

TL ye gelince grafiği falan yok bunun.Doğru düzgün bir ekonomi de yok.Biri bir şey diyor çıkıyor.Faiz düşüyor çıkıyor.Biri görevden alınıyor çıkıyor.Analiz kısmı çoktan geçildi.Maalesef oyuncak oldu.
Hocam doğru fakat maalesef o kadar bütçem yok. Keşke alabilsem valla süper bir eğitim bizzat duyuyorum öğrencilerinden.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
HisXGB23

Şimdi bu kanalı az önce itibari ile kırdı geri içeri girdi, sorum şu yönde:
Kırıp ve orda tutunursa hedefleri nasıl belirliyoruz? Önü bomboş çünkü de :peepo1:
Bu konularda bir çok kişi düzeleceğini söylüyor garip bir şekilde önümüzdeki yıllarda he ben inanıyor muyum?
Ne evet ne hayır bilemeyiz sadece dua edip ne gelirse elden yapalım o kadar siyaset karıştırmayın o farklı benim dediğim bir projemiz işe yarar fenan. Unutmayın ki biz kurtarıcaz ama bilgili insanlara ( Dediği çok yükse oranda tutan saygın insanlar.) önümüzdeki yıllarda düzeleceğimizi söylüyorlar he ben halen nasıl diyorlar diyorum ama bilinmez.
Not adam AKP'li fenan değil zaten siyaset adamı da değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,818
Üyeler
140,558
Son üye
dekulows
Top Bottom