Neler Yeni

🔥🔥 Grand Theft Auto VI'dan İlk Fragman Geldi Oyun İnanılmaz Gözüküyor🔥🔥

ravenddS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mehmet Can
Son olarak kendi kendini ele veriyorsun;

Yazmışsın ki "2023'de bu yıl PC'ye çıkan ne oyun varsa rezil performans verdi çoğu patladı PC tarafında hep." Senin o övdüğün Sony TLOU'ı PC için portlarken patladı neden bundan behsetmiyorsun peki?

Ayrıca demişsin TR'de PC oyunu oynanmaz vb.
Peki o zaman sen aynı oyunu kazık fiyattan alıp üstüne mod desteği olmamasını savunmaya devam et.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lan bela mısın sen şu yazdıkların ile bile zırcahil olduğunu 6. mesajın ile damgalayıp mühürledin seni ciddiye alıp cevap vermedikçe daha da alevleniyorsun yazdıklarım her şey kaynağı var zaten azıcık Xbot trollüğü yapmayı bırakıp düz bir insan kafası ile düşünsen yazıp kontrol edebilirsin gelmiş hala bana yazıyorsun.

Cyberpunk 2077 PC vs PS5 diyor adam harbi zır cahil PC de Nvidia sponsoluğu ile path tracing ve Dlss gibi bin bir çeşit adeta Nvida ekran karı techdemo oyunu ile karşılatırma yapacak kadar bilgisiz bir adam olduğunu da belirttiğin için sağ ol.

Cyberpunk 2077 PS5 de nasıl çalışıyor diyorsan mükemmel çalışıyor dualsense desteği müthiş Native 4K RTX gölge 30FPS 1800p den 4K ya upscale RTX kapalı 60 FPS çalışıyor Phantom Liberty DLC ile beraber oyunda her şeyi yaparak platin kupayı aldım Xbot o yüzden gelip bana burada bir şey bilmeden akıl verme oyunu gömdüğüm dönem oyuna 460 TL para ile ön sipariş aldığım dönemdi adamlar oyunu bozuk çıkarmasını eleştiriyorum ona bile bomboş yorum yapmışsın yazık sana.
Alıntıyı görüntüle
Ben sana Oyun psde kötü demedim okuduğunu anlayamıyorsun hala Xboxı boş yere kötülüyorsun şuan o dediğin grafik anlamında psnin xbox ile bir farkı yok.

Ayrıca cahil olan sensin bana dedin ki oyun traileri psden kayıt edildi şimdi de haberin linkini unuttuk diyorsun çok yalancısın çok.
Ayrıca bana cahil demen komik oyun geliştirme konusunda bilgin 0 bilmediğin konularda konuşma bence.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Son olarak kendi kendini ele veriyorsun;

Yazmışsın ki "2023'de bu yıl PC'ye çıkan ne oyun varsa rezil performans verdi çoğu patladı PC tarafında hep." Senin o övdüğün Sony TLOU'ı PC için portlarken patladı neden bundan behsetmiyorsun peki?

Ayrıca demişsin TR'de PC oyunu oynanmaz vb.
Peki o zaman sen aynı oyunu kazık fiyattan alıp üstüne mod desteği olmamasını savunmaya devam et.
Lan Xbot ben yanlış bir şey mi yazmışım yine doğru cidden senin sorunların var.
Adam daha 2023 de çıkan oyunların PC tarafında nasıl rezalet bir optimizasyon verdiğini bilmeyecek kadar bilgisiz biri hala benim ile tartışmaya devam ediyor inanılmaz cahil özgüveni dedikleri bu olsa gerek.

ravenddS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mehmet Can
Ayrıca benim Xbox'ı yücelttiğim yok her firmanın hataları vardır.
Xbox benim için neyse PS'de o bu kadar. FANBOYLUĞU NEDEN YAPIYORSUN cidden soruyorum?

Lan Xbot ben yanlış bir şey mi yazmışım yine doğru cidden senin sorunların var.
Adam daha 2023 de çıkan oyunların PC tarafında nasıl rezalet bir optimizasyon verdiğini bilmeyecek kadar bilgisiz biri hala benim ile tartışmaya devam ediyor inanılmaz cahil özgüveni dedikleri bu olsa gerek.
Dediğin optimizasyon hataları tamamı ile firmalara ait. PC genel olarak Konsollardan kat ve kat daha güçlü ayrıca optimizasyon anlamında ne biliyorsun anlat bakalım bu kadar konuştuğuna göre.

Diğer konuya yazıldığım şeylere cevap verememissin hala neyse ben bu konuda dediğim gibi tarafsızım ama hala inatla Xbot demeye devam ediyorsun işine gelmeyince işte.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Xbox benim için neyse PS'de o bu kadar. FANBOYLUĞU NEDEN YAPIYORSUN cidden soruyorum?
Lan ne doğruysa onu yazmak ne ara fanboyluk oldu kullandığım PC'nin sistem gereksinimleri.

Intel Core i7 İşlemci
32GB Corsair RGB RAM
AMD RX 6700XT 12GB Ekran kartı
1TB SSD 2TB HDD
ASUS ROG Anakart
NZXT Asus Rog özel ürtim Kasa
Evga 750W Gold PSU
sadece kasamın özellikleri bunlar emin ol hiç bir şeyin fancığı ya da fanboyu değilim neyse doğru onu yazıyorum sen çok fazla Xbox Game Pass sponsorluğu alan kanallar izleye izleye beynin yıkanmış maalesef.

Burada bana böyle boş beleş masallar anlatacağına Google yazdıklarımı yazıp doğrulamak senin elinde ama bak bu kadar kolay bir şey bile yapamıyorsun.

tragedy

80+

Dediğin optimizasyon hataları tamamı ile firmalara ait. PC genel olarak Konsollardan kat ve kat daha güçlü ayrıca optimizasyon anlamında ne biliyorsun anlat bakalım bu kadar konuştuğuna göre.

Diğer konuya yazıldığım şeylere cevap verememissin hala neyse ben bu konuda dediğim gibi tarafsızım ama hala inatla Xbot demeye devam ediyorsun işine gelmeyince işte.
Benim anlamadığım bu arkadaş psnin pcden iyi olduğunu mu savunuyor?
+ Ps mühendisi olsam bu kadar savunmam sensin der geçerdim şu ana kadar

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Sen daha konularımı okumamışsın KNK bence bir oku ondan sonra yorum yap daha iyi tartışırız çünkü benim savunduğum bu değil.

ravenddS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mehmet Can
Dostum benim hiçbirseyin daha iyi olduğunu söylemek gibi bir amacım yok ama arkadaş açtığı her konuda doğru veya yanlış olmaksızın belirli 1-2 firmayı gömüyor bende bunun yanlış olduğunu savunuyorum çünkü verdiği bilgiler söylediğim şeyle alakasız.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Dostum benim hiçbirseyin daha iyi olduğunu söylemek gibi bir amacım yok ama arkadaş açtığı her konuda doğru veya yanlış olmaksızın belirli 1-2 firmayı gömüyor bende bunun yanlış olduğunu savunuyorum çünkü verdiği bilgiler söylediğim şeyle alakasız.
Lan Xbox'ı gömmeyen mi var rezil bir firma ve bunu da Google yazıp iki kelime ile öğrenebilirsin işine geldiği gibi yazdıklarımı çarpıtıyorsun yapma.

ravenddS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mehmet Can
Ayrıca Açtığın XBOX konusunda verdiğin tahminlerin yarışı bile tutmadı ki kaynaklar bile çok saçma

Lan Xbox'ı gömmeyen mi var rezil bir firma ve bunu da Google yazıp iki kelime ile öğrenebilirsin işine geldiği gibi yazdıklarımı çarpıtıyorsun yapma.
Ben sana herhangi bir firmayı gömme demiyorum. Taraf tutma diyorum Sony sanki kusursuz bir firma gibi bahsediyorsun ve söylediğin çoğu şey tutmadı veya sızdırılan bilgiler deyip saçma saçma şeyler paylaşıyorsun.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Ayrıca Açtığın XBOX konusunda verdiğin tahminlerin yarışı bile tutmadı ki kaynaklar bile çok saçma
Bak hala yalan söylüyor ben falcı kahin miyim cahil adam tahmin yapayım senin gibi mi zannediyorsun herkesi nasıl bir psikolojik sorunun varsa konumu görüp foruma üye olacak kadar yanmışsın zaten boş yapma yazdıklarım kaynaklı konu lan kaynakları da altında bir insan bu kadar ne yazdığını ve okuduğunu anlamaz mı buradan bile konularımı iki cümle okuduğunu düşünmüyorum hadi evine uğraşamam senin ile.

Ben sana herhangi bir firmayı gömme demiyorum. Taraf tutma diyorum Sony sanki kusursuz bir firma gibi bahsediyorsun ve söylediğin çoğu şey tutmadı veya sızdırılan bilgiler deyip saçma saçma şeyler paylaşıyorsun.
Lan bu forumda en çok beğeni ve görüntüleme alan konularda top listeye girerim sen ne boş yapıyorsun ve verdiğim bilgilerin hepsi kullanıcılara faydası oldu çoğu Xbox kullanıcısı bile bana hak verdi sen ne konuşuyorsun çünkü yazdığım her şey doğru.

Oku da konu gör cahil bu forumda sadece tek konularım Xbox PS gibi boş beleş algı da yaratma.

ravenddS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mehmet Can
Bak hala yalan söylüyor ben falcı kahin miyim cahil adam tahmin yapayım senin gibi mi zannediyorsun herkesi nasıl bir psikolojik sorunun varsa konumu görüp foruma üye olacak kadar yanmışsın zaten boş yapma yazdıklarım kaynaklı konu lan kaynakları da altında bir insan bu kadar ne yazdığını ve okuduğunu anlamaz mı buradan bile konularımı iki cümle okuduğunu düşünmüyorum hadi evine uğraşamam senin ile.

Lan bu forumda en çok beğeni ve görüntüleme alan konularda top listeye girerim sen ne boş yapıyorsun ve verdiğim bilgilerin hepsi kullanıcılara faydası oldu çoğu Xbox kullanıcısı bile bana hak verdi sen ne konuşuyorsun çünkü yazdığım her şey doğru.

Oku da konu gör cahil bu forumda sadece tek konularım Xbox PS gibi boş beleş algı da yaratma.
Ya peki bunları yazan ben miyim.

"Konsol Dışındaki Game Pass Aboneleri 2027'ye Kadar Yeterince Artmazsa Microsoft Xbox'ı Kapatıyor Oyun İşinden Çıkıyor."

"...yani siz bunu Xbox 2026 sonunda gidiyor diye çevirebilirsiniz."

"...kısaca ileride Game Pass her yerden ulaşılabilen PS konsollarında bile erişebileceğiniz bir servis yoluna gittiler"

Ayrıca Activision satın alımı olmayacak demişsin şuan çoktan oldu bile?

Verdiğin bilgilerin yarışı bile doğru değil özellikle sızdırılan bilgileri okuyunca gülmekten kendimi tutamadım cidden

Kimsin veya neyle uğraşıyorsun bilmiyorum ama oyun ve teknoloji sektöründe baya bi cahil olduğunu belli ettin bana.
Birbirinden alakasız ve saçma argümanları birleştirip XBOX 2026'da çekilecek demen cidden saçma. Sanırım şizofreni olabilirsin yazdıklarıma hiç net bi şekilde cevap veremedin şuana kadar.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Ya peki bunları yazan ben miyim.

"Konsol Dışındaki Game Pass Aboneleri 2027'ye Kadar Yeterince Artmazsa Microsoft Xbox'ı Kapatıyor Oyun İşinden Çıkıyor."

"...yani siz bunu Xbox 2026 sonunda gidiyor diye çevirebilirsiniz."

"...kısaca ileride Game Pass her yerden ulaşılabilen PS konsollarında bile erişebileceğiniz bir servis yoluna gittiler"

Verdiğin bilgilerin yarışı bile doğru değil özellikle sızdırılan bilgileri okuyunca gülmekten kendimi tutamadım cidden
Lan sen istedin bunu seni yazı yazamayacak duruma getireceğim bekle.

Kayanak altında oku cahil gözler onu bile görmüyor Xbot trollüğünden yazık.
Game Pass aboneleri 25 milyonda takılı kaldı Xbox ve PC ve her yerden ulaşılabildiği halde PS Plus'ın yarısı bile etmiyor Fancılığı bırak öyle oku Xbox istediğimiz sayıya ulaşamazsak gideceğiz demiş sen kimsin Xbox CEO'su ile mi konuşuyorum şu an.

Yazışmayı da oku tabi İngilizce biliyorsan bilseydin zaten bunu yazacak cesaretin bile olmazdı.
F6a9Eh9aIAAHTS6

Zaten böyle cahil kardeşim benim Sony izin verse çoktan PS'ye Game Pass korlardı adamlar hala neyin savunmasını yapıyorsun.

adsiz-jpg.567632

Activision Blizzard oyunları Ubisoft+ abonelik servisine de geliyor bu da PS Plus üyelerinin hepsi Activision Blizzard oyunlarını oynayacağı anlamına geliyor anlaşma süresi 15 yıl :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: .
CMA anlaşmayı Kabul etmesi için Xbox Ubisoft'a sattı 15 yıl boyunca cloud streaming ve Ubisoft+ üyelik sisteminde COD yayınlayabilme haklarını bundan bile haberi yok adamın.

Hala gülmekten kendini tutamıyor musun zır cahil Xbot konumu görüp foruma üye olup bu kadar yazı yazdıracak kadar yaktıysam seni buradaki herkese bir kez daha kanıtlamış oldun yazdığım her şeyin doğruluğunu hadi şimdi evine.

Son düzenleme:

ravenddS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mehmet Can
OAUSHSBABBDBSB bu kadar da olmaz ama
Attığın kaynak bile seni yalanlıyor ingilizcen yetmediği için anlayamamışsın sanırım

"since today's other big leak shows Microsoft readying an Xbox Series mid-generation refresh and a next-generation Xbox console coming in 2028. Microsoft has invested heavily in the gaming market between the acquisition of ZeniMax and the attempted deal to buy Activision Blizzard,"

Bu adamlar 2028de konsol çıkartıcaksa neden sektörden ayrılsınlar veya Activisionu alsınlar?

2-) ben sana üyelik ile psde Activisionu oyunları oynayamazsin demedim ki sadece satın alımın onaylandığindan bahsettim.

O kadar uğraşıp araştırma yapmanın ve bu araştırmanın 3dk'da nasıl çürütüldüğünü hissetmek nasıl bir duygu şuan gülmekten ölüyorum cidden bari paylaştığın kaynağı sonuna kadar oku da rezil olma OK?

Top Bottom