Neler Yeni

Gsstore sitesinden forma alacağım yardım lütfen

echoes

80+ Bronze
merhaba arkadaşlar. ilk kez forma alacağım ama Gsstore'da hiç olmuyor, hep bitmiş oluyor, internet sitesinden baskılı almak istiyorum ama bedenleri nasıl olur hiç bilgim yok, daha önce alan, kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen? baskılı alınca iade de olmuyor çünkü, yanlış alırsam biterim :( bir de ucl baskılı iç saha forması 1700 tl, yine ucl baskılı profesyonel forma ise 3800 tl. profesyonel çok daha güzel görünüyor ama fiyatı çok yüksek, aradaki farka değer mi sizce? bedenleri aynı mıdır iç saha olanla? fotoğraflarda profesyonel olan biraz daha rahat kalıp gibi görünüyor, iç saha ise biraz daha fit kalıp gibi görünüyor.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Sadettin Y
profesyonel forma satışı aralık'a kadar yok mu yani doğru mu anladım? internet sitesinde özelleştirme yapılıp sepete eklenebiliyor ama?
ben onu anladım hocam, bu arada taraftar forması da güzel. Malesef fiyatlar bir ogrenci olarak benim için fazla. Umarım Icardi sarı matchday tişortu stoklara gelir de ondan almak istiyorum. Olmazsa taraftar forması alacagım. Dedigin gibi magazalarda bulunmuyor ama sezon içinde stoklar gelir diye düşünüyorum.

echoes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben onu anladım hocam, bu arada taraftar forması da güzel. Malesef fiyatlar bir ogrenci olarak benim için fazla. Umarım Icardi sarı matchday tişortu stoklara gelir de ondan almak istiyorum. Olmazsa taraftar forması alacagım. Dedigin gibi magazalarda bulunmuyor ama sezon içinde stoklar gelir diye düşünüyorum.
evet o tişörtte de çok güzel. taraftar forması da güzel tabii ki ama daha güzeli varken gönlüm ona kayıyor :) peki beden olarak bir bilgin var mı renktaşım? ben normalde S giyiyorum tişörtlerde regular fit yani normal kalıp olduğunda ama formaların kalıpları nasıl bilmiyorum. çok sıkı filansa S olmaz mesela bana, sevmem zaten öyle sıkan şeyleri

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Sadettin Y
evet o tişörtte de çok güzel. taraftar forması da güzel tabii ki ama daha güzeli varken gönlüm ona kayıyor :) peki beden olarak bir bilgin var mı renktaşım? ben normalde S giyiyorum tişörtlerde regular fit yani normal kalıp olduğunda ama formaların kalıpları nasıl bilmiyorum. çok sıkı filansa S olmaz mesela bana, sevmem zaten öyle sıkan şeyleri
valla hocam beden konusunda magazada denemenizi oneririm. Yanlıs yonlendirmek istemem

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ryangosling
merhaba arkadaşlar. ilk kez forma alacağım ama Gsstore'da hiç olmuyor, hep bitmiş oluyor, internet sitesinden baskılı almak istiyorum ama bedenleri nasıl olur hiç bilgim yok, daha önce alan, kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen? baskılı alınca iade de olmuyor çünkü, yanlış alırsam biterim :( bir de ucl baskılı iç saha forması 1700 TL, yine ucl baskılı profesyonel forma ise 3800 TL. profesyonel çok daha güzel görünüyor ama fiyatı çok yüksek, aradaki farka değer mi sizce? bedenleri aynı mıdır iç saha olanla? fotoğraflarda profesyonel olan biraz daha rahat kalıp gibi görünüyor, iç saha ise biraz daha fit kalıp gibi görünüyor.
pazardan al

echoes

80+ Bronze
Yanlış konuya yazmışım silindi
öyle mi olmuş yapma ya... aklınca laf çarpıp sonra yorumu düzenleyip yanlış konu olmuş sildim yazdın. hiçbir sebep yokken gelip buraya saldırıyorsun. taraftarlık bu değil. biz de taraftarız ama bu bizim kötü insan olmamızı gerektirmiyor.

Top Bottom