Neler Yeni

GTA 5 CHEAT ENGINE?Bİ SIKINTI ÇIKARMI

Emre0935

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Akkoyun
Arkadaşlar Cheat enginedan gta 5 hile yaparken bi sıkıntı çıktıda şöyle oyunun dosyalarına eriştim Ctrl+A çalışmadı yeniden denedim alta gönderdim olmadı bunu 3 kere denedim ama oyun dosyalarını değiştirmedim sadece eriştim yani ,sonra hileyi yaptım . Bi sıkıntı çıkarmı yani ban riski falan artmamıştır dimi?(Kısaca sadece dosyalara erişmekten bi sıkıntı çıkarmı? Ban riski falan artarmı yani)

Major

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
İsim
Bence single da yaparsan banlamazlar sonuçta birine zararın yok

BeKo'O

80+ Silver
Singleda yapta online'da ban sebebi bu yani :D Cheat Engine zaten kendi dosyaları değiştiriyor

Emre0935

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Akkoyun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ban yeme riskin var. zaten cheeat engine senin yerine dosyalara erişip değişiklik yapıyor.
Yok ben değişiklik yapmadım .Hileyi yapmadım sadece dosyaya eriştim yani bundan bi sıkıntı çıkarmı yani?

Aziz G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Aziz
Instagram
azizgunes07
Yaklaşık 3 ay önce haftalık 45 milyon dolar basıyordum hiçbir sıkıntı yoktu. Belli bir süre ara vermeye karar verdim
1 ay önce güncellemeyi yaptım ve tekrar girdim hesap ban yemiş sanırsam ve 2 ay boyunca oynamadığım için banın süresi kalkmış
önceki karakterimi ve bütün haritadaki mekan,para,silah vs. gitmiş artık daha fazla kontrol ediyo rockstar

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Yok ben değişiklik yapmadım .Hileyi yapmadım sadece dosyaya eriştim yani bundan bi sıkıntı çıkarmı yani?
hile yapmadıysan bir şey olma riski de yok. onlineda hile yaparsan ban yeme riskin var. offlineda yaparsan yine bir şey olmaz.

Top Bottom