Neler Yeni

GTA 5 Crack Mod kurma

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Sabri Efecan Odabaş
Arkadaşlar steam de gta 5 sahibiyim ben mod kurmak istiyorum steam de sadece online oynadığım için crack indiriyorum şuan eğer orda mod kurup oynarsam ve tekrar steam'inn gta 5'ine geçince rockstar games'denn ban yer miyim ?

MematiBaş🚬

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,533
İsim
Memati Baş
Arkadaşlar steam de gta 5 sahibiyim ben mod kurmak istiyorum steam de sadece online oynadığım için crack indiriyorum şuan eğer orda mod kurup oynarsam ve tekrar steam'inn gta 5'ine geçince rockstar games'denn ban yer miyim ?
kanka Steam Gta 5'e mod kur online'a gireceğin zaman modların yedeğini al bir klasöre at modlu gireceğin zaman onları oraya geri at şimdi güvenilir olmayan bir siteden Gta 5 indirsen virüs yiyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Sabri Efecan Odabaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka Steam Gta 5'e mod kur online'a gireceğin zaman modların yedeğini al bir klasöre at modlu gireceğin zaman onları oraya geri at şimdi güvenilir olmayan bir siteden Gta 5 indirsen virüs yiyebilirsin.
ya oyunindir.vip den indriyorum daha önce o siteden spider man indirip oynadım torrent indriyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Sabri Efecan Odabaş
dostum tekrardan merhaba ben crack indirip mod kurdum şimddi normal gta 5 gircem rockstardan ban yemem herhalde ikisii farklı değil mi

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Ben ban yerim diye tr yama kurmadım sen mod kursam ban yer miyim diyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Uğur Yalçın
steam versiyonn değil düzgün okumadın galiba :D
Steam versiyona mod kursan bile online' a girmeye çalışırsan: "Oyunun değiştirilmiş bir hali ile girmeye çalışıyorsunuz diye uyarı veriyor sadece ban atmıyor". Ben steamden story mode oynarken türkçe yama kuruyordum. Online geçerken mods klasörünü siliyorum sıkıntı olmuyodu.

Shaco

80+ Bronze
dostum tekrardan merhaba ben crack indirip mod kurdum şimddi normal gta 5 gircem rockstardan ban yemem herhalde ikisii farklı değil mi
Steam klasöründe herhangi bir değişim yapmadıysan yemezsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Sabri Efecan Odabaş
Steam versiyona mod kursan bile online' a girmeye çalışırsan: "Oyunun değiştirilmiş bir hali ile girmeye çalışıyorsunuz diye uyarı veriyor sadece ban atmıyor". Ben steamden story mode oynarken türkçe yama kuruyordum. Online geçerken mods klasörünü siliyorum sıkıntı olmuyodu.
biliyorum dostum sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam klasöründe herhangi bir değişim yapmadıysan yemezsin.
tamam dostum sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkese teşekkürler arkadaşlar

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Multi kasa Vettel
Oyunun klasörüne mod diye klasör aç, modları oraya kur. Online girerken klasörün adını değiştir oyuna gir. Ben böyle oynadım hiç sıkıntı yaşamadım crack versiyona gerek yok bence. Yada sadece araba modu istiyorsan gir fiveme modlu araba serveri çok var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,957
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom