Neler Yeni

GTA 5 DÜŞÜK FPS ALIYORUM

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mert
Merhabalar kolay gelsin yeni bir bilgisayar aldım çok anlamıyorum ama fps düşük gibi geldi pcyi ilk aldıgım zamanlar 100 fps alıyordum şimdi 60-70 civarı
bilgisayar asus f15 serisi
intel i5 11400h işlemci
rtx 2050 ekran kartı
16 gb ram
özellikleri bulunmakta gta 5 en yuksek ayarlarda bu fpslleri alıyorum sizce nasıldır, teşekkürler şimdiden her şey için herkese

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș
Merhabalar kolay gelsin yeni bir bilgisayar aldım çok anlamıyorum ama fps düşük gibi geldi pcyi ilk aldıgım zamanlar 100 fps alıyordum şimdi 60-70 civarı
bilgisayar asus f15 serisi
intel i5 11400h işlemci
rtx 2050 ekran kartı
16 gb ram
özellikleri bulunmakta gta 5 en yuksek ayarlarda bu fpslleri alıyorum sizce nasıldır, teşekkürler şimdiden her şey için herkese
hikaye modunda yüksek fps alabilirsiniz fakat online oynuyorsanız fpsiniz hikaye moduna oranla azımsanmayacak düzeyde düşer, publix lobide kaç kişi olduğuna bağlı olarak. ayrıyetten rtx 2050 aşırı güçlü b,r kart değil normal bence değerler. gölgeleri ve bitkileri düşürün msaa da kapatı veya 2xde oyayın derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
online oynamıyorum hocam msaa 2xde 80 civarı fps alıyorum, oyunlarda ideal fps kaç olmalıdır mesela kusura bakmayın hiç annlamadığım için soruyorum

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Eray Yılmaz
online oynamıyorum hocam msaa 2xde 80 civarı fps alıyorum, oyunlarda ideal fps kaç olmalıdır mesela kusura bakmayın hiç annlamadığım için soruyorum
80 az dağil dostum 45 üzeri herzaman iyidir lakin rakabetçi oyunlarda 144 ve üzeri iyidir bana göre.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș
gta ekran kartını tamamen kullanan bir oyun değil en azından testlerin çoğunda öyle benim kendi bilgisayarımda da aynı durum geçerli fpsiniz normal gtada , diğer oyunlarda nasıl olur tahmin etmesi zor internetten testlerini izleyin derim. ama AAA oyunlarda high ayarlarda 45-55 fps alırsınız diye tahmin ediyorum. rekabetçi oyunlarda 100+ fps alırsınız tahmini olarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gta ekran kartını tamamen kullanan bir oyun değil en azından testlerin çoğunda öyle benim kendi bilgisayarımda da aynı durum geçerli fpsiniz normal gtada , diğer oyunlarda nasıl olur tahmin etmesi zor internetten testlerini izleyin derim. ama AAA oyunlarda high ayarlarda 45-55 fps alırsınız diye tahmin ediyorum. rekabetçi oyunlarda 100+ fps alırsınız tahmini olarak
teşekkür ederim hocam birde forza horizon 5 indirdim en yüksek ayarlarda 60-70 arası fps veriyor mesela

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș
Top Bottom