Neler Yeni

İnceleme GTA 5 İnceleme Biraz Geç oldu ama

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
Merhaba bugün GTA 5 incelemem le karşı karşıyayız karakterlerden başlayalım.
1200 saatlik tecrübedir ve oyunun hikayesini 10 kere bitirdim

Franklin: 90 lardan kalan çete işlerinden bıkmış sadece paranın peşinde olan bir gangster her ben kadar bu işleri bırakmak istesede arkadaşı lamar yüzünden bu işlere gene bulaşır

Trevor: Eski bir soyguncu olan pisikopat
Trevor deli raporu alıp ordudan atılınca
Pis işlere bulaşmış TP Endustiry şirketinin sahibidir Ve MC Oneil brothers larla savaşdadır Sandy shoers ın en iyi teşkilatı
Olma peşindedir

Micheal: Eski bir soyguncu olan micheal de santa nın gerçek adı Micheal towleny dir
Ailesini koruma amaçlı FIB ajanı Dave Norton la anlaşma yapar ama trevor on onu bulmasıyla işler sarpa sarar

Hikaye : Eski bir soyguncu olan Micheal arkadaşlarını satarak anlaşma yapar dave Norton ilk soygunda çuvallar trevor yerine bradı vurdu ve Michealı vurdu bead ölür ancak Micheal ölmez Michael’ın sözde mezarına brad konur trevor ömrünün sonuna kadar Micheal ı ölü bilmesi gerekir ama bir mafya babasının evini yıkar ve bundan sonra soygun yaptıktan sonra trevor onu fark eder

Harita : tek kelimeyle inanılmaz mükemmel yapamayacağınız şey yok neredeyse şehir birbirine katma polislere atar yapma uçak araba sürme yan görev yapma Easter Egg bulma ben oyunda gerçekten çok Easter Egg var yani hepsini bulmanız 1 sene sürer Sandy shoer paleto şehir merkezi dağlar kayalar buarada gösterme amaçlı değilde hareket ediyorlar

Görevler: Görevler mükemmel yani bir GTA oyunundaki en iyi görev dizaynı bazı yerler biraz zorluyor ama bir şekilde üstesinden geliyorsunuz oyun yani olasan iyi görevler ki soygun görevlerinden bu görebler kadar keyif almadım tekrar tekrar oynayabilirsiniz

Yan aktiviteler : tenis 🎾 Golf yoga gibi onlarca şey yapabilirsiniz aöa bunlar biraz sıkıcı olabiliyorlar mesela ben sadece görev yaptım bunları hiç yapmadım ama teleferik güzel biraz geziyorsunuz dağ taraflarında

Vurgunlar: nedense ben bu vurgunlardan zevk almadım çünkü sadece 6 tane var ya yapsaydınız ya 15 tane vurgun çünkü oyundaki görev sayısı 70 falan yani 6 soygun çok az aynı zamanda bu soygun hazırlık görevleri sıkıcı gaza geliyorsunuz sonra size abıdik gıbıdik görevler veriyor yani oyunun bütün gazı gidiyor

Online: Story yi bilmem ama online Para aşkıyla yapılmış resmen size shark çare almak için zorluyor kötü bir motorun bile fiyatı 1 milyon dolar ben 100 levelde kadar hile yaşmadan geldim sonda hile yaptım hileler dolu çünkü hile koruma sistemi yok ama bence yinede online fena değil çünkü aşırı fazla ilgrniyplar daha yeni bir heist daha geldi

Avantajlar

Mükemmel hikaye
İyi görev tasarımı
Güzel karakterler
Fazla oynanış süresi
Özenli online
Fazla aktivite
Easter EGGLER

Dezavantajlar
Kötü soygunlar
Online daki hileler

Benim puanım 10/9
Yazımı nasıl buldunuz ?
Puanım 10/9 bisey sorucam bunda gta sa gibi oynayabiliyo muyuz yani görev yapmadan

Allah'ın Kulu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gta 5 9/10 puansa gta 4 kaç puan 11/10 mu?

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
sffddf.PNG

Biraz geç mi ? yok be olm daha yolun başındayız
dfdfds.PNG

Cyberpunk 57 erken çıktı aslın da :D

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,290
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Vay, oyunun üstünden biraz zaman geçsin indiririm (!)
Eline sağlık :D

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,799
İsim
Mert Can Ergün
çok geç oldu inceleme gta 5 i bilmeyen kalmadı artık millet gta 6 yi bekliyor deliler gibi

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Eline emeğine sağlık.
Uzun zamandır merak ettiğim pek bilinmeyen bir oyundu.

Emre11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emre Yılmaz
Merhaba bugün GTA 5 incelemem le karşı karşıyayız karakterlerden başlayalım.
1200 saatlik tecrübedir ve oyunun hikayesini 10 kere bitirdim

Franklin: 90 lardan kalan çete işlerinden bıkmış sadece paranın peşinde olan bir gangster her ben kadar bu işleri bırakmak istesede arkadaşı lamar yüzünden bu işlere gene bulaşır

Trevor: Eski bir soyguncu olan pisikopat
Trevor deli raporu alıp ordudan atılınca
Pis işlere bulaşmış TP Endustiry şirketinin sahibidir Ve MC Oneil brothers larla savaşdadır Sandy shoers ın en iyi teşkilatı
Olma peşindedir

Micheal: Eski bir soyguncu olan micheal de santa nın gerçek adı Micheal towleny dir
Ailesini koruma amaçlı FIB ajanı Dave Norton la anlaşma yapar ama trevor on onu bulmasıyla işler sarpa sarar

Hikaye : Eski bir soyguncu olan Micheal arkadaşlarını satarak anlaşma yapar dave Norton ilk soygunda çuvallar trevor yerine bradı vurdu ve Michealı vurdu bead ölür ancak Micheal ölmez Michael’ın sözde mezarına brad konur trevor ömrünün sonuna kadar Micheal ı ölü bilmesi gerekir ama bir mafya babasının evini yıkar ve bundan sonra soygun yaptıktan sonra trevor onu fark eder

Harita : tek kelimeyle inanılmaz mükemmel yapamayacağınız şey yok neredeyse şehir birbirine katma polislere atar yapma uçak araba sürme yan görev yapma Easter Egg bulma ben oyunda gerçekten çok Easter Egg var yani hepsini bulmanız 1 sene sürer Sandy shoer paleto şehir merkezi dağlar kayalar buarada gösterme amaçlı değilde hareket ediyorlar

Görevler: Görevler mükemmel yani bir GTA oyunundaki en iyi görev dizaynı bazı yerler biraz zorluyor ama bir şekilde üstesinden geliyorsunuz oyun yani olasan iyi görevler ki soygun görevlerinden bu görebler kadar keyif almadım tekrar tekrar oynayabilirsiniz

Yan aktiviteler : tenis 🎾 Golf yoga gibi onlarca şey yapabilirsiniz aöa bunlar biraz sıkıcı olabiliyorlar mesela ben sadece görev yaptım bunları hiç yapmadım ama teleferik güzel biraz geziyorsunuz dağ taraflarında

Vurgunlar: nedense ben bu vurgunlardan zevk almadım çünkü sadece 6 tane var ya yapsaydınız ya 15 tane vurgun çünkü oyundaki görev sayısı 70 falan yani 6 soygun çok az aynı zamanda bu soygun hazırlık görevleri sıkıcı gaza geliyorsunuz sonra size abıdik gıbıdik görevler veriyor yani oyunun bütün gazı gidiyor

Online: Story yi bilmem ama online Para aşkıyla yapılmış resmen size shark çare almak için zorluyor kötü bir motorun bile fiyatı 1 milyon dolar ben 100 levelde kadar hile yaşmadan geldim sonda hile yaptım hileler dolu çünkü hile koruma sistemi yok ama bence yinede online fena değil çünkü aşırı fazla ilgrniyplar daha yeni bir heist daha geldi

Avantajlar

Mükemmel hikaye
İyi görev tasarımı
Güzel karakterler
Fazla oynanış süresi
Özenli online
Fazla aktivite
Easter EGGLER

Dezavantajlar
Kötü soygunlar
Online daki hileler

Benim puanım 10/9
Yazımı nasıl buldunuz ?
bnormalde 10 üzeinde 9.5 tu ama epicte bedava verilince notum 8 olsu ama offline için puanım hala 9.5 net oynanır bu oyun biraz eskimişte olsa şaheser bir oyun zaten ç.oğu kişi bilir bu arad eline sağlık
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok geç oldu inceleme gta 5 i bilmeyen kalmadı artık millet gta 6 yi bekliyor deliler gibi
en azından saçma sapan bir şey incelememiş oda bir şeydir

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Pek eğlenceli oyuna benzemiyor. 4 yıl önce sahip oldum ama oynamayacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,255
Üyeler
141,689
Son üye
Youtube-BESTMUSICWORLD
Top Bottom