Neler Yeni

Gta 5 Online'da Kolay Para Kasma Yolu Var mı?

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,147
İsim
Yusuf Karakaya
Karantina günlerinde sıkılıp gta5 yükledim arkadaşlarla girmek için ama onlinede araçlar çok pahalı ve çoğu şey alınmıyor kolay para kasma yolu var mı ? Veya hile vs
Gta V dki insanların %90ı para hilesi yapanlar zaten, makesef o oyunda para kasmak çok zori hile yapabilirsin veya twitch prime ile ayda 1mn alabilirsin

Alit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Ali Tuğra
İlgilendiği Kategoriler
Oyun

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
BURAYA tıklayarak para hilesi
BURAYA tıklayarak level hilesi
Bu hileleri yapmanı önermem, oyun bunların üzerine bir sürü güncelleme aldı şu anda 1.54 sürümündeyiz galiba emin değilim.
Ömer DMN'nin kanalından hile yapmanı öneririm (yalnızca para hilesi yap ama insanların oyunun bozma lütfen) ama kanalı sıkı takip et hileyi atar atmaz yap, 2-3 gün geçerse yapma ban riski çok daha fazla oluyor, dediği gibi çok uçuk sayılar yapma 100M +150-200 level işini görür. Ben hiç Cheat Engine ile yapmadım yapan arkadaşım da yok, mod menülerle yapıyordu insanlar eskiden sana da onu öneririm.

Alit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Ali Tuğra
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Bu hileleri yapmanı önermem, oyun bunların üzerine bir sürü güncelleme aldı şu anda 1.54 sürümündeyiz galiba emin değilim.
Ömer DMN'nin kanalından hile yapmanı öneririm (yalnızca para hilesi yap ama insanların oyunun bozma lütfen) ama kanalı sıkı takip et hileyi atar atmaz yap, 2-3 gün geçerse yapma ban riski çok daha fazla oluyor, dediği gibi çok uçuk sayılar yapma 100M +150-200 level işini görür. Ben hiç Cheat Engine ile yapmadım yapan arkadaşım da yok, mod menülerle yapıyordu insanlar eskiden sana da onu öneririm.
Ben yaptım bunları daha ban yemedim hiç bi sıkıntı da olmadı. Zaten biz 3 4 arkadaş beraber oynuyoruz başkalarının oyununu mahvetme gibi bişey yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,058
Üyeler
140,441
Son üye
Fernandotorres
Top Bottom