Neler Yeni

GTA 5 ve Mod Kurma Maceram

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Ekran kartının Rtx destekli olması şart değil mi? Mesela Rtx 3050'yle uyumludur
Yeterince güçlü herhangi bir ekran kartı olucaktir AMD veya Nvidia GTX veya rtx falan farketmez

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alperen Turan
İlgilendiği Kategoriler
Müzik
Steam
Argo
Discord
ArGo#2828

Nachi

80+ Platinum
https://gta5redux.com/2020/12/gta-5-redux-v1-10-released/ bu redux modu en son sürüm ha unutmadan gta 5 güncellemeleri kapatın çünkü yeni sürümler çıkınca uyumsuzluk olup açamayabilirsiniz

https://drive.google.com/file/d/1KU24VpmXbZmf-lEaJd8ZcXOuE-jrCSjz/view buda harita modu

modlar bunlar ama hiç mod kurmadıysan ScriptHookV kurmayı unutma ve addon limit kaldırmayıda unutma ama ayrıyeten eklemen gereken bazı dosyalar var onları araştırıp bulman lazım çünkü daha fazla detaya girersem bu işin içinden çıkamam ben kurana kadar 10 defa hata aldım düzeltmekle uğraştım falan çok karışık işler mod kurmak için open4 kurmayıda unutma
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu yine iyi cyberpunk da eğer oynadıysan görmüşsündür kadın erkeği kırbaçlıyor öyle bir resim var hep çıkıyor etrafta
çok mu zorluyor.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
çok mu zorluyor.
Kurması çok zor değil hataların kodlarindan hatayı bulup düzeltmek zorluyor biraz onunda internete yazınca çıkıyor zaten
Immm o zaman gtx 1650ti olmaz :)
Rtx 2060 la bile anca oynuyorum 70 80 belki çok boş bir yerdeysen 90 100 ama mesela GTA 4 haritasında hız yaparsan biranda 30 FPS oluyor harita yuklenene kadar harita kendine gelince 60 70 ve üzeri oluyor hile açıp süper hızda gittim için öyle oldu

Nachi

80+ Platinum
Kurması çok zor değil hataların kodlarindan hatayı bulup düzeltmek zorluyor biraz onunda internete yazınca çıkıyor zaten

Rtx 2060 la bile anca oynuyorum 70 80 belki çok boş bir yerdeysen 90 100 ama mesela GTA 4 haritasında hız yaparsan biranda 30 FPS oluyor harita yuklenene kadar harita kendine gelince 60 70 ve üzeri oluyor hile açıp süper hızda gittim için öyle oldu
Sistemi dedim hocam

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alperen Turan
İlgilendiği Kategoriler
Müzik
Steam
Argo
Discord
ArGo#2828

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeni bilgisayarım geldi birkaç gün önce ve bende birkaç oyun kurdum gta 5 de yapmak istediğim ama yapamadığım şeyler vardı sistemim kötü diye ama şuanki sistemim de rtx 2060 var ve gayet yeterli olduğu için denemek istedim

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Gta 5 e redux grafik modu ve liberty cry modunu kurdum redux grafik ve silah sesi araba hasarı gibi şeyleri değiştiriyor liberty cry ise liberty city ile vice city haritalarını oyuna ekliyor neden vice city den ss yok derseniz vice city çok güzel gelmedi bana çekmedim o yüzden birde vice city haritasını hiç ama hiç bilmiyorum o neonlu binalşarın olduğu deniz kenarı yeri bulsam çekicektim sizce nasıl olmuş fotoğraftaki yer gta 4 liberty city times meydanı
Bu kadar grafik bana fazla geldi bu oyun için ben orjinal haline alışmışım grafikler güzel ama ona bir şey diyemem.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Bu kadar grafik bana fazla geldi bu oyun için ben orjinal haline alışmışım grafikler güzel ama ona bir şey diyemem.
GTA 5 günümüzde bile hala idare edicek grafiklere sahip ama aaa bir oyunda değil hem take two GTA modlarini yavas yavaş internetten silmeye başladı umarım bu modlarida internetten kaldırmaz ben kurdum bende sıkıntı yok ama diğer insanlarda kurabilsin diye diyorum hemde bence.modlu daha iyi kuracaksaniz çabuk olun derim.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
GTA 5 günümüzde bile hala idare edicek grafiklere sahip ama aaa bir oyunda değil hem take two GTA modlarini yavas yavaş internetten silmeye başladı umarım bu modlarida internetten kaldırmaz ben kurdum bende sıkıntı yok ama diğer insanlarda kurabilsin diye diyorum hemde bence.modlu daha iyi kuracaksaniz çabuk olun derim.
Modlu grafiklere sıcak bakmam.
FPS'yi çok etkiliyorlar ve bence yağmurlu havada fps ferakat edeceğime normal oynarım daha iyi.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeni bilgisayarım geldi birkaç gün önce ve bende birkaç oyun kurdum gta 5 de yapmak istediğim ama yapamadığım şeyler vardı sistemim kötü diye ama şuanki sistemim de rtx 2060 var ve gayet yeterli olduğu için denemek istedim

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Gta 5 e redux grafik modu ve liberty cry modunu kurdum redux grafik ve silah sesi araba hasarı gibi şeyleri değiştiriyor liberty cry ise liberty city ile vice city haritalarını oyuna ekliyor neden vice city den ss yok derseniz vice city çok güzel gelmedi bana çekmedim o yüzden birde vice city haritasını hiç ama hiç bilmiyorum o neonlu binalşarın olduğu deniz kenarı yeri bulsam çekicektim sizce nasıl olmuş fotoğraftaki yer gta 4 liberty city times meydanı
Bu modu yapıp internete gta6 diye paylaşanlar vardı 😂😂

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Modlu grafiklere sıcak bakmam.
FPS'yi çok etkiliyorlar ve bence yağmurlu havada fps ferakat edeceğime normal oynarım daha iyi.
Hocam zaten bu grafiklerde oynamak her ekran kartının harcı değil rtx 2060 ile bile yağmur da 50 60 FPS oluyor sabah normalkende 70 80 bomboş alanda ise 100 oluyor yani normal GTA 5 e göre FPS düşüşü gözle görülür düzeyde o yüzden güçlü kartlarla yapılmalı yapılacaksa yoksa akıcı olmaz zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,196
Üyeler
155,535
Son üye
EmreBey17
Top Bottom