Neler Yeni

GTA 5 ve Mod Kurma Maceram

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alperen Turan
İlgilendiği Kategoriler
Müzik
Steam
Argo
Discord
ArGo#2828
Yansımaların olduğu mod hangisi? Harita modu mu?

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Steam veya Epic game'den alınan gta'larda fark yaratmıyordur diye düşünüyorum modlar?
Evet fark olmaz ben epic den yaptım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yansımaların olduğu mod hangisi? Harita modu mu?
Gta 5 redux modu 1.10 sürümü

Panda reisden izledim :D evet baya öyle şeyler vardı
hiç kimseden izlemeden yapan bne ;)

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,415
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Konuyu hortlatıyorum kusura bakma senin gta orjinal mi ?
ben epic games'den indirdim modları kurdum da gta'yı offline açmam gerekiyor ancak nasıl açarım bir türlü çözemedim
gta 5 offline girmeye çalıştığımda bağlanmanız gerek türünden bir mesaj gösteriyor.

ve ayrıca bu link bozuk bahsedilen modu kuramıyorum sende dosyası var mı ?
1628105223765.png

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,825
İsim
göksel yurtcan
H-hocam gt 730la oynarmıyım

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT
Yeni bilgisayarım geldi birkaç gün önce ve bende birkaç oyun kurdum gta 5 de yapmak istediğim ama yapamadığım şeyler vardı sistemim kötü diye ama şuanki sistemim de rtx 2060 var ve gayet yeterli olduğu için denemek istedim

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Gta 5 e redux grafik modu ve liberty cry modunu kurdum redux grafik ve silah sesi araba hasarı gibi şeyleri değiştiriyor liberty cry ise liberty city ile vice city haritalarını oyuna ekliyor neden vice city den ss yok derseniz vice city çok güzel gelmedi bana çekmedim o yüzden birde vice city haritasını hiç ama hiç bilmiyorum o neonlu binalşarın olduğu deniz kenarı yeri bulsam çekicektim sizce nasıl olmuş fotoğraftaki yer gta 4 liberty city times meydanı
İşlemcin 80 Derece bi soğutucu al istersen. Ha bu arada hatırlatmakta fayda var Ultra takıntılı bir insansan yani oyunu sürekli ultrada oynayan bir insansan o kart seni 7-8 sene ultrada götürmez haberin ola.

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Yeni bilgisayarım geldi birkaç gün önce ve bende birkaç oyun kurdum gta 5 de yapmak istediğim ama yapamadığım şeyler vardı sistemim kötü diye ama şuanki sistemim de rtx 2060 var ve gayet yeterli olduğu için denemek istedim

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Gta 5 e redux grafik modu ve liberty cry modunu kurdum redux grafik ve silah sesi araba hasarı gibi şeyleri değiştiriyor liberty cry ise liberty city ile vice city haritalarını oyuna ekliyor neden vice city den ss yok derseniz vice city çok güzel gelmedi bana çekmedim o yüzden birde vice city haritasını hiç ama hiç bilmiyorum o neonlu binalşarın olduğu deniz kenarı yeri bulsam çekicektim sizce nasıl olmuş fotoğraftaki yer gta 4 liberty city times meydanı
Hocam modu yükledim de reboot and restart game hatası veriyor nasıl çözeceğim

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Hocam GTA 5 Epic Games orijinal ama modların linkide çalışıyor dosyası vardı ama sildim hemde 10.5 GB mi ne modun kendisi yani atabilecegim kadar küçükse değil ve çok fazla hata türü var internette teker teker araştırıp bulmanız gerekiyor dediğiniz hataları almadım bilmiyorum.
Konuyu hortlatıyorum kusura bakma senin gta orjinal mi ?
ben epic games'den indirdim modları kurdum da gta'yı offline açmam gerekiyor ancak nasıl açarım bir türlü çözemedim
gta 5 offline girmeye çalıştığımda bağlanmanız gerek türünden bir mesaj gösteriyor.

ve ayrıca bu link bozuk bahsedilen modu kuramıyorum sende dosyası var mı ?
Alıntıyı görüntüle

Hocam modu yükledim de reboot and restart game hatası veriyor nasıl çözeceğim

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Hocam GTA 5 Epic Games orijinal ama modların linkide çalışıyor dosyası vardı ama sildim hemde 10.5 GB mi ne modun kendisi yani atabilecegim kadar küçükse değil ve çok fazla hata türü var internette teker teker araştırıp bulmanız gerekiyor dediğiniz hataları almadım bilmiyorum.
Hocam tamam çözdüm hatayı. Bu arada mod grafik ayarlarınızı atar mısınız? Benim oyun sizinki gibi gözükmüyor :(

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Baştaki cpu sıcaklığı benim işlemci gibi ağlıyor🥵

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,415
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
hayır ben mapi indirdim zaten, ancak iç mekanlara girebilmemi sağlayan modun linkini bıraksalar da o modun linki bozuktu varsa sadece onu isteyecektim.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Baştaki cpu sıcaklığı benim işlemci gibi ağlıyor🥵
Intel ve milattan önceden beri kullanılan stok fan
Hocam tamam çözdüm hatayı. Bu arada mod grafik ayarlarınızı atar mısınız? Benim oyun sizinki gibi gözükmüyor :(
Hiç bir redux ayarı yok dostum düz reduxu kuruyorsun zaten grafikler değişiyor ama benim fotodaki kadar iyi değil diyorsan ben fotoda GTA 4 haritası ve vice City haritasında kurdum demiştim ya GTA 4 times square yani times meydaninda gece ve yağmur altında çektim saat 00.00 ve saat hava ayarları için menyoo kullandim

hayır ben mapi indirdim zaten, ancak iç mekanlara girebilmemi sağlayan modun linkini bıraksalar da o modun linki bozuktu varsa sadece onu isteyecektim.
Hocam ben vice City de mesela iç mekanlara görebiliyorum alışveriş merkezine falan girdim ayrı yeten bir mod yüklemedim sadece redux ve harita modu

Telefondayimda görebiliyorum yazmışım otomatik düzeltmiş telefon normalde girebiliyorum yazicaktim yani mekanlara modelleri z giriliyor bende

Son düzenleme:

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alperen Turan
İlgilendiği Kategoriler
Müzik
Steam
Argo