Neler Yeni

Gta 6 Dan Umudunuz Olmasin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Nomad
Arkadaşlar bu o kadar güzelde bi oyun olmıcak diyim adamlar bi açıklama yaptı çünkü hissesi çok düşmüştü ama yükseltmek için böyle bi açıklama yaptılar hele oyun ue tyle yapacaksa hiç umudunuz olmasın belkı gta 6 degıl baska bi oyun cıkcak gta 5 4 storıes yada remastered gelebılır gta 4 remastered herkes gta 6 diye gaza gelmiş adamlar o kadar büyük bi oyun yapmaz gta onlıne da zaten milyonlar kazanıyo uğraşmazlar ben diyim

Ekler

• Adsız..png
    Adsız..png
    184.3 KB · Hit: 271

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Arkadaşlar bu o kadar güzelde bi oyun olmıcak diyim adamlar bi açıklama yaptı çünkü hissesi çok düşmüştü ama yükseltmek için böyle bi açıklama yaptılar hele oyun ue tyle yapacaksa hiç umudunuz olmasın belkı gta 6 degıl baska bi oyun cıkcak gta 5 4 storıes yada remastered gelebılır gta 4 remastered herkes gta 6 diye gaza gelmiş adamlar o kadar büyük bi oyun yapmaz gta onlıne da zaten milyonlar kazanıyo uğraşmazlar ben diyim
Gta 6 'nın hisselerinin değersiz olacağını sanmam. Tüm oyuncular gta 6' yı bekliyor neredeyse. Rekor kırar eğer balon olmazsa.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Serinin yeni oyunu gelecek diyor firma. Remastered falan gelmez yani merak etme. Üstelik Rockstar bu. Zaten birkaç yıldır oyun yapım aşamasındaymış, trilyonlarından birkaç milyar eksildi diye oyunu salmazlar. Oyun iyi ya da kötü olsun her türlü satacak zaten.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Rockstar'ın GTA6 yapacak gücü var ve bu adamlar balon oyun yapmaz, ben gayet ümitliyim, son çıkan 3 remastered oyunundan sonra artık remastered yapmazlar mutlaka yeni bir oyun sunulacaktır.

uydu3

80+ Silver
Koskoca rockstar diyorki serinin yeni oyunu gelecek sonra donanım arşivinde 40mesajı olan bir adam çıkıp diyorki para kasmak için yaptılar inanmayın :D

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
GTA 6 çıkarsa adamlar bütün oyunlardan kazandığı parayı sadece GTA 6'dan kazanırlar. Tabii oyun balon olmazsa.

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Rockstar'ın GTA6 yapacak gücü var ve bu adamlar balon oyun yapmaz, ben gayet ümitliyim, son çıkan 3 remastered oyunundan sonra artık remastered yapmazlar mutlaka yeni bir oyun sunulacaktır.
Üzgünüm ama sonu cyberpunk benzeri olacak gibi hissediyorum. Şirketin kafa adamı ayrıldı. Peşine saçma saçma şeyler yapmaya başladılar

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Firmanın en çok kaar eden oyunu kolay kolay yabana atmazlar Remasteredlar kötüydü ama o oyunu satın alan kişilere de seçili oyunlardan birini hediye olarak alma seçeneği sunmuşlardı. ben iyi bir şey yapacaklarını tahmin ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boş. Konu kilit, üye ban.
Sende öldürdün adamı he :ROFLMAO:

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Niye ne alaka, Rockstarın kozu zaten GTA 6 millet çıkması için can atıyor ve açtığın konu boş.

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Nomad
Boş. Konu kilit, üye ban.
bence seni banlamak lazım

Niye ne alaka, Rockstarın kozu zaten GTA 6 millet çıkması için can atıyor ve açtığın konu boş.
knk ben diyorumki fazla umudun olmasın dıyom

Koskoca rockstar diyorki serinin yeni oyunu gelecek sonra donanım arşivinde 40mesajı olan bir adam çıkıp diyorki para kasmak için yaptılar inanmayın :D
bence umudun olmasın remasteredlar oyleydı am mobıl oyun oldular

GTA 6 çıkarsa adamlar bütün oyunlardan kazandığı parayı sadece GTA 6'dan kazanırlar. Tabii oyun balon olmazsa.
ben diyom bence balon olcak

Hayatımda gördüğüm en boş, gereksiz, aptalca konu.
istemiyosan git lütfen biz burda tartışıyoruz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom