Neler Yeni

GTA 6 için en iyi işlemci ile ekran kartı ne olmalı..? (Sizce)

samettt55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
samet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ile ilgili her şey
Steam
HorroR
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar.. Sistemimi Gta6 üzerine Gta6 çıkış zamanına yakın değiştiricem.

Evet daha tam açıklanma dı Gta6 ya da çıkmadı ama sizce işlemci ile ekran kartı ne olmalı.. Sıfır sistem için sırf Gta6 için ne kadar bütçe hazırlamak gerekir oyun hariç olarak. 🤔

Tahmini bilgiler alabilir miyim. Ultra düzey değil ama yüksek ayarlar da rahat oynatacak işlemci ekran kartı ne olmalı.
2 k da minimum 4080 işlemci olarak da mininum 7700 felan iş görür 1080 p dersen 3070 ti 3080 arası götürür 5600 x ideal olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Erdem Şapcı
Ekran kartında 3000 serisi, işlemcide de i5 13400 veya amd 5600 üstü yeterli olacaktır. Tabi bunların üstü hayli hayli olur ama ekonomik derseniz bu dediklerim yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alper Peçenem
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar.. Sistemimi Gta6 üzerine Gta6 çıkış zamanına yakın değiştiricem.

Evet daha tam açıklanma dı Gta6 ya da çıkmadı ama sizce işlemci ile ekran kartı ne olmalı.. Sıfır sistem için sırf Gta6 için ne kadar bütçe hazırlamak gerekir oyun hariç olarak. 🤔

Tahmini bilgiler alabilir miyim. Ultra düzey değil ama yüksek ayarlar da rahat oynatacak işlemci ekran kartı ne olmalı.
Bana göre minimum özellikleri ryzen 5 3600x 5700XT ve 12 GB ram ister gibi

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Furkan Güven

10 yıldır tüm oyuncular heyecanla beklediği için aşırı yüksek bi sistem isteyeceğini düşünmüyorum ama ortalamanın üstü olur gibi bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 yıldır tüm oyuncular heyecanla beklediği için aşırı yüksek bi sistem isteyeceğini düşünmüyorum ama ortalamanın üstü olur gibi bence
ve ilk basta optimizasyon hatalı gelicek diye düşünüyorum

yaSİNS4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet
Umarım i3 12100f GTX 1650 sistemim açar açmaz ise sırf bu oyun için sistem yükseltmeyeceğim.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,284
İsim
Olcay akbulut

Dayi daha en az 2 yil var bence o zaman karar vermek daha iyi olur bence 5060ti al

Bayram_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bayram Demir
Çıkan en son oyun olan rdr 2'ye bakacak olursak grafik ve vaad ettikleriyle kendisinden daha sonra çıkan ve daha iyi olmayan oyunlardan bile daha iyi FPS veriyor.O yüzden ben Rockstar Games'in optimizasyonu kötü yapmayacağına eminim.3070 yeterli olur bence (AMD kartlarını pek takip etmiyorum)
Bende de rtx 4050+ryzen 7 7735h li laptop var yüksek olmasa bile yüksek-orta arası bir deneyim alacağıma eminim

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Emrullah AKTAŞ
GTA 6'ya özel işlemci ya da ekran kartı olmayacak. Normal sistemlerden devam edilecek. Oyun kendini sistemlere optimize edecek. GTA 6 için en iyi işlemci markaların çıkardığı en güçlü işlemci olacak haliyle. Yani bu soruyu oyun bazında sormanız çok garip.

Top Bottom