Neler Yeni

GTA 6 mı geliyor? Son Dakika Haberi!

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Rockstar games en iyi oyun yapımcısıdır oyunu geç cıkaracaklarsa bir bildikleri vardır cyberpunk gibi balon çıkarmazlar.
Cyberpunk balon değildi. Oyunu düzgün çıkarmış olsalardı hepiniz fanboyu olmuştunuz kusura bakmayın.

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Cyberpunk balon değildi. Oyunu düzgün çıkarmış olsalardı hepiniz fanboyu olmuştunuz kusura bakmayın.
Çıkaramadılar, sıkıntı da o.
CDPRED 2013'de duyurup oyunu 2016'da yapmaya başladı. Üstüne olmayacak şeyleri lanse ettiler.
350 çalışan ile bu özgüven nereden geliyor merak ediyorum.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Çıkaramadılar, sıkıntı da o.
CDPRED 2013'de duyurup oyunu 2016'da yapmaya başladı. Üstüne olmayacak şeyleri lanse ettiler.
350 çalışan ile bu özgüven nereden geliyor merak ediyorum.
Biz "viçır üçü yaptık bunu da yaparız aga" kafasında oldukları için.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Oyunu ultra ayarlarda oynadım(yaklaşık 10 saat) şimdiye kadar başka hiçbir oyunda bukadar bug görmedim.
1.2 güncellemesi ile sorunlar büyük oranda çözüldü halbuki. Tekrar dene istersen. Dediğim gibi herkes bu oyuna balon diyor ama bug olmadan ve vaad ettiklerini yapsalardi herkes şu an Cyberpunk fanboyu olmuştu. Withcer 3 de bozuk çıktı ama firma küçük olduğu için herkes alttan alabildi. Şimdi alttan alamadılar çünkü çok reklam yaptılar.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
1.2 güncellemesi ile sorunlar büyük oranda çözüldü halbuki. Tekrar dene istersen. Dediğim gibi herkes bu oyuna balon diyor ama bug olmadan ve vaad ettiklerini yapsalardi herkes şu an Cyberpunk fanboyu olmuştu. Withcer 3 de bozuk çıktı ama firma küçük olduğu için herkes alttan alabildi. Şimdi alttan alamadılar çünkü çok reklam yaptılar.
Şuana kadar neredeyse hiç gta 5 reklamı görmedim ama yayıncılarda cyberpunk tşörtleri,kulaklıklar,klavyeler birçok reklam yaptılar. Kendisine güvenen firma reklamlara milyonlar harcamaz.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Sistem gereksinimleri ne olacak acaba?
Çıktığı zamanki oyunların gereksinimleri gibi olur büyük ihtimal.
1060 dan 107 e geçildi. O zamana kadar 2070 falan olur 1050 giriş kartı olur büyük ihtimal
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Witcher 3 bozuk değil ki

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Çıktığı zamanki oyunların gereksinimleri gibi olur büyük ihtimal.
1060 dan 107 e geçildi. O zamana kadar 2070 falan olur 1050 giriş kartı olur büyük ihtimal
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Witcher 3 bozuk değil ki
İlk çıktığında bozuktu. Bir sürü bug vardı. Sonradan düzelttiler. E sonra noldu herkes Withcer 3 fanboyu.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben inanmiom daha vra

theali

80+ Bronze
yo yo biz ölelim sonra çıksın rahatlarlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular