Neler Yeni

Rehber GTA 6 Tahmini fiyat ve para biriktirme rehberi (bütçe dostu)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
gülme emojısımı üzgün emojısımı atmak arasında kaldım................

IMG_0178.jpeg

CptSpork

80+ Bronze
Güzel konu 👍
Mesaj otomatik birleştirildi:

acıkcası bunlara gerek yok nays indirin faizsiz 5k borc veriyor 6 taksit ödersiniz 800 800 bisi degil
Oyunun ön siparişi ne zaman açılacak belli değil bence en erken 2024 Haziranda açılır o zamana kadar da Nays vermeye devam edecek mi onu bilinmez.
Ayrıca buradaki çoğu kişi oyunu PC'ye alacak. Oyunun PC çıkışı 2026 deniyor.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,118
İsim
Mert Can Ergün
Kanka sen gta 6 yı oynatacak pc al ilk önce

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Burak Doğan
Steam'ın dolar Türkiye'den çekildiğini unuttum ondan ötürü vergi hesaplandırılmasını kaldırdım, 3 5 kuruş vergisi var da sağlam kaynak bulamadığımdan eklemem. İki türlü de fazla para zaten.
bankalar dolar üzerinden alışveriş yaparken fazladan alıyor mesela dolar şu an 28 tl satışı 30 tl üzerinden yapıyo o da var

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
halka arzları para kazanmak için kullanmayı bırakırsanız çok para kazanırsınız da neysse :D

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Evren AYDIN
Bence çokta kasmayın bana kalırsa 1 2 ay içinde kırılacak buda

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Önceden halka arz bu kadar popüler değilken deli gibi para kazanıyordum. 3.000 TL'yi 22.000 TL yapmışlığım var.

Şimdi o kadar suyu çıktı ki bu işin, uğraşmaya değmiyor. İki hafta çaba sadece 200 - 300 TL için anlamsız.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
3 hesaptan her hafta cs de 2$ dolarlık kasa düşürsem 1 yılda 52 hafta desek toplam 104$ şimdiden kasa item biriktirin 😉
o kadar süre bi yerde çalışsan daha mantıklı deil miPOASKFDGPOSFKHG

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
2026 yılına kadar biz şahlanırız. PS5 ve GTA6 bedava dağıtılır. Açın camları!

Selimi

80+
2025 yılında dolar o kadar olmaz. 2024'ün sonlarına doğru düzelme başlar gibi.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,455
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
2025 yılında dolar o kadar olmaz. 2024'ün sonlarına doğru düzelme başlar gibi.
Analistlerin tahminine göre yorumladım zaten adı üstünde tahmin. Kaldı ki işin içine enflasyon vs. de girecek bakalım hayırlısı.
Önceden halka arz bu kadar popüler değilken deli gibi para kazanıyordum. 3.000 TL'yi 22.000 TL yapmışlığım var.

Şimdi o kadar suyu çıktı ki bu işin, uğraşmaya değmiyor. İki hafta çaba sadece 200 - 300 TL için anlamsız.
Hocam tek hesapla aslında olacak şey değil de bilmeyene anlatamazsın ben 3 4 hesapla giriyorum o şekilde karlı oluyor.
Bence çokta kasmayın bana kalırsa 1 2 ay içinde kırılacak buda
Kırılsa nolur hocam blockchain alt yapısı olucak diyorlar online konusunda çok değişik vaatleri var bence kırık hali sarmaz.
halka arzları para kazanmak için kullanmayı bırakırsanız çok para kazanırsınız da neysse :D
Hocam bilmeyen adama maks bu kadar anlatılabilir yoksa ben 1 senedir bunu yapıyorum.
Kanka sen gta 6 yı oynatacak pc al ilk önce
Bana niye kızdın ki şimdi 3060 kaldırmaz mı..
acıkcası bunlara gerek yok nays indirin faizsiz 5k borc veriyor 6 taksit ödersiniz 800 800 bisi degil
Hocam öğrenci olup ekonomik açıdan minimum harcama ile nasıl para biriktirilir onu kast ettim. Yoksa taksitini ödeyebilecek birisi zaten borç alsın.

Top Bottom