Neler Yeni

Rehber GTA 6 Tahmini fiyat ve para biriktirme rehberi (bütçe dostu)

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,742
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba dostlarım malum Rockstar bombayı patlattı GTA 6 fragmanını yayınladı.
Ve bugün bu konuda Steam'ın dolar kuruna geçmesiyle beraber GTA 6'nın çıkacağı tarihte olası fiyatını ve buna göre,
şimdiden doğru sistem için ve oyunu satın almaya bütçe ayarlamak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında bilgilerim doğrultusunda,
rehberde bulunacağım.

Alıntıyı görüntüle

Öncelikle basit kısımdan başlayalım. Oyunun fiyatı ortalama 70 dolar olacağı söyleniyor (kaynak Abdullah abi.)
Fragmanda oyunun 2025 senesi içerisinde çıkacağı yazıyor, peki 2025 dolar kuru tahmini nedir ? Yaklaşık 45 TL.
Bu da yaklaşık 3150 TL eder.

Şimdi bu parayı nasıl biriktirebiliriz. Birkaç yol var.
1) çalışmak.
2) yatırım.
3) birikim.(maddi durumunuz yerindeyse)

Ancak benim bahsedeceğim yol yatırım.
Kesinlikle hiçbir anlatımım tavsiye değildir sadece olası bir yöntemdir herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum.

Alıntıyı görüntüle

Yatırımdan kastım aslında yatırım hesabı * daha doğrusu banka hesabı olan herkesin yapabileceği kolay bir yöntemdir.
Sadece 1k TL sermaye ile şimdiden halka arzlara katılmaya başlayarak yaklaşık 1.5-3 ay içerisinde oyunun tahmini fiyatının üstünde bir parayı halihazırda biriktirmiş olacaksınız.

Peki bu işlemi en güvenilir şekilde yapmak için ne yapmanız lazım,
Hisseler tavanda bekleyen lot sayısı terimine dikkat edeceksiniz. Hissede tavanda kapanışta ne kadar lot bekliyorsa hisse ertesi gün ona göre tekrardan tavan yapacaktır.
Ancak tavanda bekleyen lot sayılarına bakmak için derinliği gösterecek bir hizmet satın almanız gerekir, satın almak istemeyenler sosyal medyadan belirledikleri birkaç yatırımcının veya
Telegram gruplarında anlık veri paylaşılan gruplardan birine katılıp süreci takip edebilirler.
Bu konu fazla detaylı bahsettiğim terimleri araştırarak bir yol izlemeniz gayet mümkün. Eğer çok istek gelirse detaylı anlatırım.​

Oyun için gerekli sistemi nasıl toplayabilirsiniz ?
Abdullah abinin uyarılarını ve parça piyasası hakkındaki yorumlarını dikkate alarak ve aynı şekilde yukarıda sayılan 3 maddeden biriyle sermaye birikimi yapılarak doğru indirimlerle,
en uygun ve fiyatını hak eden bir sistem toplamış olacaksınız.
Veya indirimli sistem satın alın ancak burada az bütçeden başlayıp artan bir birikimden bahsettiğimizden konu dışı.

Alıntıyı görüntüle

Unutmayın birikiminize bugünden başlayın ve paranızı daima bir şeye yatırıp bırakın, altın döviz her ne olursa aksi taktirde enflasyona ezilirsiniz.

Rehber komik gelebilir aslında burada tamamen amacım oyunun parasını ve sistemi yatırım yoluyla çıkartmaktı,
ancak konudan çok saptığını düşündüğüm için yatırım kategorisini daha fazla detaylandırmak yerine
temel kavramlar ile bıraktım.

Bir bakıma oyunun tahmini vergili fiyatı ve tahmini dolar kuruna göre Türk Lirasına endekslenmiş halini de sizlere göstermiş oldum.
Umarım bu ufak rehber işinize yarar elimden geldiğince sorularınızı cevaplamaya çalışacağım.

Teşekkürler. <3​
Bence En iyi yöntem halka arz. 20 ekimden bu yana halka arzlardan 4k kazandım.
YTD.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hocam tek hesapla aslında olacak şey değil de bilmeyene anlatamazsın ben 3 4 hesapla giriyorum o şekilde karlı oluyor.

11 hesapla giriyordum. Şimdi sadece hobi olarak ilgileniyorum.
Aktif 3 hesap var.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
100 doları fiziksel alın koyun cüzdanınızın kenarına çıktığı gün satın alır oynarsınız.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Her ay 10 dolar kenara atmayı düşünüyorum çok sıkışık olursam 5 dolar atarım ama oyun çıkasıya baya bi para birikir 100 dolar bile olsa alırım muhtemelen.

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
bol bol cs oynayın oyun pc ye çıkana kadar 200 dolar bile biriktirirsiniz :)))

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,118
İsim
Mert Can Ergün
Analistlerin tahminine göre yorumladım zaten adı üstünde tahmin. Kaldı ki işin içine enflasyon vs. de girecek bakalım hayırlısı.

Hocam tek hesapla aslında olacak şey değil de bilmeyene anlatamazsın ben 3 4 hesapla giriyorum o şekilde karlı oluyor.

Kırılsa nolur hocam blockchain alt yapısı olucak diyorlar online konusunda çok değişik vaatleri var bence kırık hali sarmaz.

Hocam bilmeyen adama maks bu kadar anlatılabilir yoksa ben 1 senedir bunu yapıyorum.

Bana niye kızdın ki şimdi 3060 kaldırmaz mı..

Hocam öğrenci olup ekonomik açıdan minimum harcama ile nasıl para biriktirilir onu kast ettim. Yoksa taksitini ödeyebilecek birisi zaten borç alsın.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,455
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
11 hesapla giriyordum. Şimdi sadece hobi olarak ilgileniyorum.
Aktif 3 hesap var.
Hocam maşallah 11 hesabı nasıl buldunuz, halka arzda kişi kendi üzerine açılmış sadece 1 hesaptan girebildiğine göre 11 tane yakınınızın hesabını mı kullanıyorsunuz yani :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Hocam maşallah 11 hesabı nasıl buldunuz, halka arzda kişi kendi üzerine açılmış sadece 1 hesaptan girebildiğine göre 11 tane yakınınızın hesabını mı kullanıyorsunuz yani :D

Kullanıyordum. :D

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,455
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
Analistlerin tahminine göre yorumladım zaten adı üstünde tahmin. Kaldı ki işin içine enflasyon vs. de girecek bakalım hayırlısı.

Kırılsa nolur hocam blockchain alt yapısı olucak diyorlar online konusunda çok değişik vaatleri var bence kırık hali sarmaz.

Hocam bilmeyen adama maks bu kadar anlatılabilir yoksa ben 1 senedir bunu yapıyorum.

Bana niye kızdın ki şimdi 3060 kaldırmaz mı..

Hocam öğrenci olup ekonomik açıdan minimum harcama ile nasıl para biriktirilir onu kast ettim. Yoksa taksitini ödeyebilecek birisi zaten borç alsın.
hocam bu arada halka arzdan gelen hisseyi 2025 hatta 2026 ya kadar tutarlarsa muhtemelen 50 60 gt6 alabilirler 2 yılda 120 halka arz olcağını varsayarsak :D

iOktay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oktay
1701804887450.png
CS Sağ olsun o işi halletmek üzereyiz

alikorkut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Korkutali avar
Dostum sen günde 3 tl kumbaraya at gt 6 çıktıgında eksik paran kalırsa söz ben tamamlicam.
Daha ne kadar komik konular görecez merakla bekliyorum.

Top Bottom