Neler Yeni

GTA SA Definitive Edition modlanabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
a l p e r
Beyler Steamden şuan gta trilogy alsam buna da classic mod kursam, orijinal gta san andreas ya da orijinal vice city gibi oynayabilir miyiz acaba?

Yani Steamden gta san andreas definitive edition aldım modlama imkanım var mıdır?

The Semih

80+ Silver
Beyler Steamden şuan gta trilogy alsam buna da classic mod kursam, orijinal gta san andreas ya da orijinal vice city gibi oynayabilir miyiz acaba?

Yani Steamden gta san andreas definitive edition aldım modlama imkanım var mıdır?
Modlanıyor ama yağmur efekti kaldırma veya grafikleri toparlayan modlar var, senin istediğin eskiye çevircek mod görmedim. Eski sürüm sadece korsan oynanıyor şuan.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,589
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
a l p e r
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modlanıyor ama yağmur efekti kaldırma veya grafikleri toparlayan modlar var, senin istediğin eskiye çevircek mod görmedim. Eski sürüm sadece korsan oynanıyor şuan.
Eski versiyonun modlar büyük ihtimal çalışmayacaktır. Definitive için bu şekilde yeni modlar var.

Eski modları demiyorum beyler yanlis anladınız. Oyunu classic GTA San andreasa çevircem. 2004 hali gibi. Normal san andreas steamde yok ya o yüzden

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eski modları demiyorum beyler yanlis anladınız. Oyunu classic GTA San andreasa çevircem. 2004 hali gibi. Normal san andreas steamde yok ya o yüzden

Ne gerek var? Böyle bir şey zaten mümkün değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet üzerinde satılan hesaplardan alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
a l p e r
Ne gerek var? Böyle bir şey zaten mümkün değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet üzerinde satılan hesaplardan alabilirsiniz.
Niye mümkün değil? normal gta san andreasa remastered mod oluyor da definitive editiona niye classic mod olmasın? int üzerinde de steam key yok, 1500 liradan aşağı yok.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Niye mümkün değil? normal gta san andreasa remastered mod oluyor da definitive editiona niye classic mod olmasın? int üzerinde de steam key yok, 1500 liradan aşağı yok.
Sen oyunu direkt eski haline gelmesini istiyorsan, bu dediğin aşırı kapsamlı bir mod, ki yokta yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
a l p e r
Sen oyunu direkt eski haline gelmesini istiyorsan, bu dediğin aşırı kapsamlı bir mod, ki yokta yani.
Tamam kanka işte attığım mod 7 GB. Ben sadece çalışıp çalışmayacağından emin olmak istiyorum o kadar. Crack olarak definitive edition indiriyorum şuan üstüne bu attığım modu kurup denicem eğer çalışırsa Steamden alır öyle yaparım.

MonSalai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emrullah
Tamam kanka işte attığım mod 7 GB. Ben sadece çalışıp çalışmayacağından emin olmak istiyorum o kadar. Crack olarak definitive edition indiriyorum şuan üstüne bu attığım modu kurup denicem eğer çalışırsa Steamden alır öyle yaparım.
Ona uğraşacağına direkt trilogy satın alsana. Definitive de para vermemiş olursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
a l p e r
Ona uğraşacağına direkt trilogy satın alsana. Definitive de para vermemiş olursun.
Kanka zaten Trilogy alcam onu modlıcam eski haline getircem. Sanki eski versiyonunu satın almış gibi olcak yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom