Neler Yeni

Yardım GTG vs MPRT arasındaki fark

DeadPix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Pixel
ikisi de yavaş, ama VA daha yavaş GtG'den dolayı. Bunu savunuyoreum sayfalardır. IPS ler de geenel olarak jet değil, biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

başlık aslında tartıştığımız konu ile ilgili.

şöyle bi video buldum 4. dakikadan sonra ghosting test yapıyo ben pek anlamadım o değerleri ama bi bakarsınız.

SkyRose

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏

şöyle bi video buldum 4. dakikadan sonra ghosting test yapıyo ben pek anlamadım o değerleri ama bi bakarsınız.
tepkimeyi ölçmüş ama bu kadar teknik detaylar ile kafanızı yormayın derim ben. 24g1'in bir tık daha yüksek çıkmış tepkimesi. Ama kullanılmayacak seviyede değil tabii ki.

DeadPix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Pixel
tepkimeyi ölçmüş ama bu kadar teknik detaylar ile kafanızı yormayın derim ben. 24g1'in bir tık daha yüksek çıkmış tepkimesi. Ama kullanılmayacak seviyede değil tabii ki.
Bilmiyorum çok kararsız bi insanım verdiğim parayı haketmesini istiyorum bu yüzden teknik detaylar içinde dolaşıp kayboluyom

SkyRose

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏
Bilmiyorum çok kararsız bi insanım verdiğim parayı haketmesini istiyorum bu yüzden teknik detaylar içinde dolaşıp kayboluyom
Tabii ki tepkime sürelerine bakın ama videoda tepkime süresini de çok çok detaylı incelemiş. Özeti "24G2U biraz daha hızlı".

Bu arada bütçeniz yeterse ben de 24g2u önerebilirim. Riske girerim derseniz G241 de alınabilir.

Top Bottom