Neler Yeni

GTX 1060'lı İkinci el Laptop Alınır Mı?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,328
İsim
Ahmet Sevinç

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Turabi Çelik
hocam bence hiç o toplara girmeden babalar gibi tertemiz bir kaç bin esneyin zorlanın yapabiliyorsanız bu ürünü alın piyasadaki en uygun cihaz 2. eldeki fiyatlar haketmiyorlar şahsi görüşüm .
Benimde bunda gözüm var da bütçe çok kısıtlı 9 a bile çıkmıyor ki 11 e çıksın yoksa bunu alıcaktım bi ara yine indirime girmişti

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
Benimde bunda gözüm var da bütçe çok kısıtlı 9 a bile çıkmıyor ki 11 e çıksın yoksa bunu alıcaktım bi ara yine indirime girmişti
Hocam kredi kartı taksidiyle elinizdeki parayı vermeden 3 5 aya 3 bin çıkar diye düşünüyorum şahsen 8 9 2. el yorulmuş laptoplara verme taraftarı değilim kimseyede önermem helede çok anlamıyorsanız stres testleri kozmetik kaç defa açılmış tamir görmüşmü çok detay var bakılması gereken . muhattap bulamazsın başına bela alırsın tabi her zamanda böyle olacak değil ama muhtemel riskler .

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Turabi Çelik
Hocam kredi kartı taksidiyle elinizdeki parayı vermeden 3 5 aya 3 bin çıkar diye düşünüyorum şahsen 8 9 2. el yorulmuş laptoplara verme taraftarı değilim kimseyede önermem helede çok anlamıyorsanız stres testleri kozmetik kaç defa açılmış tamir görmüşmü çok detay var bakılması gereken . muhattap bulamazsın başına bela alırsın tabi her zamanda böyle olacak değil ama muhtemel riskler .
Anlıyorum verdiğiniz bilgiler için çok tesekkür ederim vazheçtim bunu okuduktan sonra ikinci elden

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,782
İsim
Oğuz Oğuz
0 cihazlara güç yetmiyor bende 2. El bakayım dedim sizce bu laptop alınır mı bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum oyun oynarım ve uzun yıllar götürür mü
4 yıl 1060 i7 7700HQ laptop kullandım.
100 derece idi.
Ben o işlemciyi önermiyorum

Top Bottom