Neler Yeni

Gün içinde enerjinizi yüksek tutmak için ne yapıyorsunuz

MINDWIDE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
MINDWIDE
Merak ettim de fizik ve ruhen dinç ve güçlü kalmak için ne yapılabilir acaba

Ysfgms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yusuf Gümüş
Sabah erken kalkıp müzik eşliğinde güzel bir yürüyüş yapmak. Çok güzel aktivite ancak herkese uymuyor maalesef :)

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Ondan bizde yok be ablam

Megan

80+ Silver
Sabah erken kalkıp elini yüzünü soğuk suyla yıkamadıkça hemen ayılamazsın

milenix

80+ Gold
o ne yeniyor mu

MINDWIDE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
MINDWIDE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabah erken kalkıp elini yüzünü soğuk suyla yıkamadıkça hemen ayılamazsın
eyw onda sorun yok da gün içinde ne yapıcaz. Benim pil mesela 4.45 te -okuldan dönüş saatim- bitme noktasına geliyor

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
kahve

JackHanma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Taha Kaya
Valla hocam doğru diyorsun ama ortadoğudan farkımızı göstermek istiyorsak bir şeyler de yapmamız lazım gibi geliyor
Bu coğrafyadaki insanlar hiçbir zaman gerçekten fiziken ve ruhen iyi hissedemez çünkü toplum olarak bastırılmış bir sürü duygularımız var ve ülkede her şey ayrı bir dert o yüzden bu sorun ve sıkıntıların içinde asla hiçbir zaman kendini rahat ve dinç hissedemezsin sabah kalkıp spor yapıp soğuk suyun altına girsen bile bu bir şey değiştirmez.Buda bizim kaderimiz o yüzden bu ülkelerde genelde insan ömrü çok kısa oluyor sinir ve stres çok üst düzey :(Spor yaparım dersin spor salonları çok pahalı hadi başladım dersin beslenemezsin tavuk olmuş ne kadar.Dışarıya çıkıp yürüyüş yaparım dersin heryer tanımadığın afganlar ve suriyeliler ile dolu. Ama bu dertlerimiz var diye her dakika depresif ve üzgün olucak halimiz yok bu duruma dur demeliyiz en azından biz için değilse bile bizden sonra gelicek kardeşlerimiz için.

Ysfgms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yusuf Gümüş
Bu coğrafyadaki insanlar hiçbir zaman gerçekten fiziken ve ruhen iyi hissedemez çünkü toplum olarak bastırılmış bir sürü duygularımız var ve ülkede her şey ayrı bir dert o yüzden bu sorun ve sıkıntıların içinde asla hiçbir zaman kendini rahat ve dinç hissedemezsin sabah kalkıp spor yapıp soğuk suyun altına girsen bile bu bir şey değiştirmez.Buda bizim kaderimiz o yüzden bu ülkelerde genelde insan ömrü çok kısa oluyor sinir ve stres çok üst düzey :(Spor yaparım dersin spor salonları çok pahalı hadi başladım dersin beslenemezsin tavuk olmuş ne kadar.Dışarıya çıkıp yürüyüş yaparım dersin heryer tanımadığın afganlar ve suriyeliler ile dolu. Ama bu dertlerimiz var diye her dakika depresif ve üzgün olucak halimiz yok bu duruma dur demeliyiz en azından biz için değilse bile bizden sonra gelicek kardeşlerimiz için.
Kesinlikle katılıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,334
Üyeler
155,851
Son üye
GigatnoS
Top Bottom