Neler Yeni

(GÜNCEL) Arctis 7x out G733 in.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Arctis 7+ veya nova7 düşünüyodum ama 7x baya ucuz sizce alınır mı?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Asreal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat
Konforu olarak nasıl acaba
Dışarda ve evde kullanıma uygun kulak pedi terletmiyor kulak pedi yıkanıyor birde ses olarak 10/10 kötü bir ses görmedim oyunun içinde gibi bir his veriyor şahsen arkadaşımın vardı kullanmıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konforu olarak nasıl acaba
Ek not olarak da mikrofon kalitesi kötü hepsinin öyle malesef.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dışarda ve evde kullanıma uygun kulak pedi terletmiyor kulak pedi yıkanıyor birde ses olarak 10/10 kötü bir ses görmedim oyunun içinde gibi bir his veriyor şahsen arkadaşımın vardı kullanmıştım.
Şimdi eski bi konusunu buldum da konsol için olduğundan PC de performans kaybı oluyo diyenler var. Olmadı önümüzdeki ay nova 7 alıyım ya

Asreal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat
Şimdi eski bi konusunu buldum da konsol için olduğundan PC de performans kaybı oluyo diyenler var. Olmadı önümüzdeki ay nova 7 alıyım ya
Ben pc için alacağını görmedim evet öyle oluyor kusura bakma pc için al biraz sabıredip hemde memnun olursun 5 sene falan gider.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,831
İsim
Kerem Çavuş
Aktif olarak kullanıyorum konforu çok iyi , mikrofonundan da memnunum , tek sıkıntısı ses kasmada biraz eksikliğini hissediyorum onu da uygulaması üzerinde hazır ayarlar var o şekilde çözüyorum

Ben pc için alacağını görmedim evet öyle oluyor kusura bakma pc için al biraz sabıredip hemde memnun olursun 5 sene falan gider.
Dongle üzerinde hem xbox hem de pc modu var , onu ayarlamadıysa xbox modunda pcde kullandıysa performans kaybı oluyor haricinde ben xboxta da kullandım bir farkını görmedim

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
cloud2 diğer arkadaş wirless alsın
Şu gamezero nun kablosuzu olsa alacam direk 🤣

Aktif olarak kullanıyorum konforu çok iyi , mikrofonundan da memnunum , tek sıkıntısı ses kasmada biraz eksikliğini hissediyorum onu da uygulaması üzerinde hazır ayarlar var o şekilde çözüyorum

Dongle üzerinde hem xbox hem de pc modu var , onu ayarlamadıysa xbox modunda pcde kullandıysa performans kaybı oluyor haricinde ben xboxta da kullandım bir farkını görmedim
Online pek oynamadığımdan ses kasma pek önemli değil, olmadı online oynarken gamezoruyu kullanmaya devam ederim. Öncelik konfor benim için simracing oynadığı dan kablolu kulaklık baya sıkıntı oluyo çünkü direksiyonum kasaya biraz uzak kablo direksiyona falan dolanıyo. Ama biraz fazla verip nova 7 mi alsam emin olamadım. Cloud ııı de çok rahat aslında

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
7x+ aldım bakalım hayırlısı olsun

7x+ aldım bakalım hayırlısı olsun
edit ptt deki teşhir ürünüymüş sonradan farkettim. iptal edip zamazondan aldım

Son düzenleme:

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Kulklığı aldım sesler hoşuma gitmedi sol hoparlörden de ses gelmediği için iade ettim kabul etmişler g733 aldım onu deneyeceğim

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,763
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,216
Üyeler
146,902
Son üye