Neler Yeni

Ana Konu [GÜNCEL]Asus Ekipmanını Anlat 500TL Hediye!

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Hakan Can Yıldırım
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ilker
ben pek anlamıyorum hocam lütfen yardım edin okudum ama tam anlayamadım bazı şeyleri

Corason

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Musa Aloğlu
mouse lar için geçerli değil sanırım?

Westron0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
İlke Akın

mrbnerdem

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
erdem
sadece rog serisinde mi var bu kampanya ? dual 6700 xt var prime b550 anakart var onlarda geçerli değil galiba

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Sercan GÖKALP
Üç çizgiye bas hüküm ve koşullar var
İyi akşamlar ben de kampanyadan faydalanmak istiyorum asus rog strix b650e-f gaming wifi sahibiyim. Asus sitesine de kayıtlı ürünüm. Kampanya katılımı için uygun bir ürün listede var ama seri no girince uygun olmasyan ürün diyor nedense. Seri no yanlış olamaz çünkü asus sitesinde sorgulayınca ürün çıkıyor bu seri numara ile. Sizin bir bilginiz var mı konu ile alakı? Yardımcı olursanız sevinirim. Özelden de yazabilirsiniz

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Hakan Can Yıldırım
İyi akşamlar ben de kampanyadan faydalanmak istiyorum asus rog strix b650e-f gaming wifi sahibiyim. Asus sitesine de kayıtlı ürünüm. Kampanya katılımı için uygun bir ürün listede var ama seri no girince uygun olmasyan ürün diyor nedense. Seri no yanlış olamaz çünkü asus sitesinde sorgulayınca ürün çıkıyor bu seri numara ile. Sizin bir bilginiz var mı konu ile alakı? Yardımcı olursanız sevinirim. Özelden de yazabilirsiniz
Sitede destek kismi var kayıt olusturabilirsiniz bendede vardi ayni sorun çözdüler

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Sercan GÖKALP
Sitede destek kismi var kayıt olusturabilirsiniz bendede vardi ayni sorun çözdüler
tamamdır yazıyorum desteğe teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben destek kısmını bulamadım siz nerden yazdınız acaba? kampanya katılım sayfasından mı yoksa asus kendi sitesinden mi?

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Hakan Can Yıldırım
tamamdır yazıyorum desteğe teşekkür ederim

ben destek kısmını bulamadım siz nerden yazdınız acaba? kampanya katılım sayfasından mı yoksa asus kendi sitesinden mi?
1000002641.jpg
1000002642.jpg

Monitorun seri numarasini kabul etmiyordu burdan yazdim duzelttiler aldim ödülü

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Selim
Her ürün için 500tl mi yoksa eski kampanya gibi ürünler için vereceği para düşüyor mu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,410
Üyeler
142,733
Son üye
Eurovision
Top Bottom