Neler Yeni

Güncel hazır sistem tavsiyesi

Lextrea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
onur
Bütçe
20000
Arkadaşlar bütçem en fazla 20000 TL buna uygun beni uzun süre idare edebilecek güncel F/P hazır sistem önerilerinizi bekliyorum.

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Celal Smyrna
Arkadaşlar bütçem en fazla 20000 TL buna uygun beni uzun süre idare edebilecek güncel F/P hazır sistem önerilerinizi bekliyorum.

Lextrea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki hocam sence bu sistem mi yoksa itopyada bulunan DA-G7 mi bana monitör vs. Lazım değil bu arada

Lextrea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
onur
da-g7 daha kötü hocam.
peki hocam ben öyle çok yüksek sistem gerektiren oyunlar oynamayacağım genelde CS-2, Detroit ve strateji oyunları oynarım sence https://www.gencergaming.com/da-c5 bu sistem benim işimi görür mü parasına değer mi biliyorum 20 bin TL den düştüm ama bir yandan da hevesim geçerde parama yazık olur diye düşünüyorum

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Celal Smyrna
peki hocam ben öyle çok yüksek sistem gerektiren oyunlar oynamayacağım genelde CS-2, Detroit ve strateji oyunları oynarım sence https://www.gencergaming.com/da-c5 bu sistem benim işimi görür mü parasına değer mi biliyorum 20 bin TL den düştüm ama bir yandan da hevesim geçerde parama yazık olur diye düşünüyorum
şu sistemin depolamasını 1tb yapıp bunu da alabilirsin 13.999tlye

burda karar tamamen sana kalmış.

en üstte attiğim 2k 60fps sistem, bu ise 1080p 60fps sistem. ikisi de iş yapar. olay tamamen sende bitiyor.

Lextrea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
onur
şu sistemin depolamasını 1tb yapıp bunu da alabilirsin 13.999tlye

burda karar tamamen sana kalmış.

en üstte attiğim 2k 60fps sistem, bu ise 1080p 60fps sistem. ikisi de iş yapar. olay tamamen sende bitiyor.
Çok teşekkür ederim sanırım son dediğini alacağım yardım için teşekkürler

Top Bottom