Neler Yeni

(Güncelleme) PSU patlama sesi ve sonrasında yanık kokusu..

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,113
İsim
Emre
Ben priz konusunda tavsiye vereceğim. Schneider marka akım korumalı prizi kullanıyorum o kadar fazla elektrik kesintisi vb. problemi çekmeme rağmen taş gibi halen sistemim. Ben 2 yıl önce falan 180-200TL gibi bir ücret ödemiştim şimdi 500TL olmuş ama ödediğin paranın hakkını fazlasıyla veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
yazıcağınız kağıtta sizin suçunuz olmadığını tesadüfen olduğunu ve mağdur olduğunuzu parçaların zarar gördüğünü belirtmen faydana olur, kesinlikle kullanıcı hatası raporu vericek açık bırakma
Garantiye yollarken kablolariyla yollamak gerekiyor mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben priz konusunda tavsiye vereceğim. Schneider marka akım korumalı prizi kullanıyorum o kadar fazla elektrik kesintisi vb. problemi çekmeme rağmen taş gibi halen sistemim. Ben 2 yıl önce falan 180-200TL gibi bir ücret ödemiştim şimdi 500TL olmuş ama ödediğin paranın hakkını fazlasıyla veriyor.
Başta bunu almayı düşünüyordum ama pahalı geldiği için almak istemedim. O yüzden tutmactik markasını almıştım.

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,113
İsim
Emre

Başta bunu almayı düşünüyordum ama pahalı geldiği için almak istemedim. O yüzden tutmactik markasını almıştım.
Pahalı evet ama cidden değiyor verdiğiniz paraya. Garantiye gönderdikten sonra olumlu geri dönüş alırsanız paraya kıyıp benim önerdiğim markanın prizini almanızı tavsiye ederim kesinlikle.

freygasm

80+ Gold

garantiye nereye yollayacaksınız?

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Evinizin elektrik hattı normalde böyle arızalı miydi? Sizdeki modelin 650w olanını 2 yıldır felan kullanıyorum cw dışında hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana çünkü. Psu muhtemelen diğer bileşenleri kurtarmak için gelen fazla voltajla kendini patlattı yinede test etmek lazım tabi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
garantiye nereye yollayacaksınız?
Yolladığınız linke kayıt oldum oradan yapıcaktım işlemleri. Özellikle bir yer mi gerekiyor

Evinizin elektrik hattı normalde böyle arızalı miydi? Sizdeki modelin 650w olanını 2 yıldır felan kullanıyorum cw dışında hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana çünkü. Psu muhtemelen diğer bileşenleri kurtarmak için gelen fazla voltajla kendini patlattı yinede test etmek lazım tabi.
Hat normaldi evet 1-2 ay da bir genel olarak bölgesel elektiriği keserler 1 günlüğüne bakım için sanırım. Onun dısında normal

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
Pahalı evet ama cidden değiyor verdiğiniz paraya. Garantiye gönderdikten sonra olumlu geri dönüş alırsanız paraya kıyıp benim önerdiğim markanın prizini almanızı tavsiye ederim kesinlikle.
önemli olan bina tesisatıdır yüksek gerilim saliselik geldiğinden o akım korumalı prizler genelde sadece reklam içindir elektirikle ilgilenen youtube kanalı deteylı incelemeyle anlıtıyordu bu konuyu. ben hiç kullanmıyorum şuana kadar öyle bir sorun yaşamadım yıldırımlara karşı şehilde elktirik kabloları yere gömülü yani bina ve bulunduğu ortam önemli. en pahalı ürünüde alsa pek koruyacağını düşünmem açıkçası evdeki elektirik panosuna bağlanacak bir alet vardı sanırım bu tür gerilimleri engelleyn o da fiyatı yüksekti diye hatırlıyorum bunlar pek işe yaramıyor deniyoru. youtubede akım korumalı priz kandırmacası yazarsan anlatıyor kanallar
muhtemelen ev tesisatı kötü veya yüksek gerilim yaratacak bir şeyler olmuş işi bilen elektirikçi çağırıp baktırmaları iyi olur.psu içinde yer alan kondansatör yüksek gerilim haricinde patlama yapmaz diye biliyorum kolay kolay bozulacak bir parçada değildir.

freygasm

80+ Gold
Yolladığınız linke kayıt oldum oradan yapıcaktım işlemleri. Özellikle bir yer mi gerekiyor

Hat normaldi evet 1-2 ay da bir genel olarak bölgesel elektiriği keserler 1 günlüğüne bakım için sanırım. Onun dısında normal
corsair muhtemelen ürünü sizden yollamanızı istemeyecek kendileri yenisini yollayacaktir o linkten ulaştığınızda

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
corsair muhtemelen ürünü sizden yollamanızı istemeyecek kendileri yenisini yollayacaktir o linkten ulaştığınızda
Garanti (RMA) - Ürün Değiştirme mi Yoksa Sorun giderme - Teknik destek mi seçmeliyim

Can...

80+ Platinum

kutu içeriği eksiksiz şekilde

JSezar

80+ Silver
rampage psu olsaydı normal derdim.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Top Bottom