Neler Yeni

Gündelik kullanım telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Birkan ENGÜR
Bütçe
20000
Selamunaleyküm gündelik kullanım için telefon almak istiyorum kamerası orta olsun uzun ömürlü bir telefon istiyorum ve bataryası bir günü götürmeli ne önerirsiniz telefonla oyun oynamayacağız normal gündelik kullanım alo alo watsap bu kadar bir de resim çeker o da ara sıra bütçe 20 bin

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Celal Smyrna
Selamunaleyküm gündelik kullanım için telefon almak istiyorum kamerası orta olsun uzun ömürlü bir telefon istiyorum ve bataryası bir günü götürmeli ne önerirsiniz telefonla oyun oynamayacağız normal gündelik kullanım alo alo watsap bu kadar bir de resim çeker o da ara sıra bütçe 20 bin
yeni çıkacak olan galaxy a55i bekleyebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Birkan ENGÜR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni çıkan bir telefonda sorunlar olma olasılığı daha fazla değil mi hani kullanıcı yorumu olmadığı için ne dersiniz ?

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Yeni çıkan bir telefonda sorunlar olma olasılığı daha fazla değil mi hani kullanıcı yorumu olmadığı için ne dersiniz ?
Kanka markası çinli abidik bişey olsa okeyde, samsung un pek böyle bişey yapacağını sanmıyorum.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
C.S.
Değişik tasarımlı bir telefon isterseniz, nothing phone 2a’ya bakabilirsiniz. En son yanında 3klık kulaklığı hediye veriyordu evofone.

ErenTatar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren Orhan Tatar
iphone 11 12

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,999
Üyeler
147,263
Son üye
Duixy
Top Bottom