Neler Yeni

GÜNLÜK 40KM İLE KAÇ KİLO VEREBİLİRİM?

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Fırat divitci
Dostum ihtiyacın olan kaloriyi alman gerekiyor. Vücuduna 2000 kalori gerekiyorsa 1800'ün altına düşme ayrıca yeterince protein ve karbonhidrat aldığından emin ol. Yeterince karbonhidrat almazsan o 40km yolda bayılır ölür gidersin. Yeterince protein almazsan yırttığın kasları tamir edemezsin.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
buradan hesaplayacaksın hızlı kilo vermek çok az yemek iyi bir şey değil ayrıca ağırlık antremanı yapmazsanız sadece tartıda düşersiniz istediğiniz vücuda sahip olamazsınız

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,345
İsim
Emir
yazdığım herşeyi unutalım şuan 102 kiloyum ve 2 ayda minimum 80 ve altına düşmek hedefim eğer bilgili iseniz mesaj atar mısınız bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan 2,5 kg 4 ağırlık 5kg 2 ağırlık 10 kg 2 ağırlık ve 8kg 2 ağırlık var 8kg dışındakiler ayarlanabilir 2,5+5/ 5+10 vs vs
2ayda mınımum 80kg mu :D dediğimi dinlemıyorsun galiba.Hızlı kilo verirsen diyeti bozduğun gibi tekrar alırsın.Vücudunda ki deri sarkık ve çatlakları söylemiyorum bile.O yüzden kademeli bir şekilde yapmalısın.Şu sürede falan yapacağım diye bir şey yok sen gidişata bağlı olarak kalorini azaltırsan zaten güzel şekilde kilo verirsin.Bu konuda bilgiliyim fakat direkt olarak buraya yazıyorum ki öğrenmek isteyen de buradan okusun öğrensin.Kalori takibi ise çok kişisel bir şey.O yüzden sana 2800den başlayıp azaltarak gitmeni ve kilo vermeye başladığın an yavaşlayıp öyle devam etmeni söyledim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ismail sağlam
Kanka yediğine dikkat et abur cuburu kes ayrıca 700 kalori ile beslenirsen ters teper muhtemelen bende 180 100 kg yim çalışma saatlerim dolayısıyla dışarıdan yemek zorunda kalıyorum sporada gidemediğimden vücut su tutmaya başladı benimde

2ayda mınımum 80kg mu :D dediğimi dinlemıyorsun galiba.Hızlı kilo verirsen diyeti bozduğun gibi tekrar alırsın.Vücudunda ki deri sarkık ve çatlakları söylemiyorum bile.O yüzden kademeli bir şekilde yapmalısın.Şu sürede falan yapacağım diye bir şey yok sen gidişata bağlı olarak kalorini azaltırsan zaten güzel şekilde kilo verirsin.Bu konuda bilgiliyim fakat direkt olarak buraya yazıyorum ki öğrenmek isteyen de buradan okusun öğrensin.Kalori takibi ise çok kişisel bir şey.O yüzden sana 2800den başlayıp azaltarak gitmeni ve kilo vermeye başladığın an yavaşlayıp öyle devam etmeni söyledim.
anladım teşekkür ederim

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Erdoğan Aktaş
GÜNLÜK 25 KM KONDİSYON BİSİKLETİ ORTALAMA 15KM HIZLA / 15KM KOŞU BANDI ORTALAMA 8 9 KM HIZ İLE AYDA KAÇ KİLO VEREBİLİRİM
GÜNLÜK ORTALAMA 700 KALORİ BESLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM
SPOR GEÇMİŞİM YOK 102 GÜNCEL KİLO DERİM ÇOK KALIN MUHTEMELEN BAYA SU VAR BİRİKMİŞ
eğer hızlı kilo verirsen çok kötü görüntüler çıkar ortaya hayatın mahvolur böyle bir şey sakın yapma sabit kaldığın kalorinden 300 eksik al 15 gün mesela 15 kg gittin 7/8 kg verdin sonra yavaşladı mı kilo vermen 100 kalori düşür 500 metre arttır sakın direkt başlama bak hayatın boyunca unutamayacağın şeyler yaşarsın .

Top Bottom