Neler Yeni

günlük 700 kalori diyet cok mu sagliksiz olur

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
olsun hocam sorun olmaz, neticede ac kalmayacagim beslenme programimi yaptım
hocam kilo vermek için arkadaşlarımla iddiaya girdim 3 gün yemek yemdim bir şey olmadı
not kilom 55 boy 1.72 yani kilolu değilim iddiadan yaptım

-CrawL

80+ Gold
kaya tuzunu direkt mi yutacağım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam peki 3 4 gun bu hizli diyeti uygulasam sonra. gunde 100 kalori artttirarak gitsem en son normal aldigim kaloriden 1000 1200 kalori altında dursam ve o sekilde beslenmeye devam etsem olur mu?
Bunla kafanı yorma bence. 15Yılda bu hale gelmişsin 2-3haftada düzene girmeyi bekliyorsun. Bir spor salonuna yazılıp 8Hafta dediğim gibi 800kalori kıssan günlük kalorinden üstüne 8Hafta boyunca düzenli bir şekilde haftada 4gün kardiyo+ağırlık antremanı yapsan güzel sonuç alacaksın zaten.

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Malik
Cok teşekkür ederim hocam

hocam kaslarım bu dönemde kuculse de olur , zaten fazla yagdan kaslarim gözükmüyor, ayrica elden ayaktan düştüğümu hissedersem diyete biraz daha besin ekleyebilirim

zargana olmaktan bir sey olmaz hocam home gym calisarak 1 - 3 ayda toparlarım gibi duruyor

Hocam kaya tuzunu hangi besinlere koymaliyim, yumurta vb mi?
Dostum yapma oyle bir sey
İstikrardan gelir basari
Cok istiyorsan gunluk 500-700 kalori acigi olustur 2 hafta fln yap

predator

80+ Silver
400 kalori açığı ve fazlasını ben önermiyorum açıkcası yıllarca spor yapmış belli bir yere gelen biri olarak. Hadi bulk dönemindeyim diyip yağlansan yağını yakarsında. Kilo verirken bu kadar hızlı olmak ayda ortalama 8 kiloya tekabül ediyor, daha hızlı kilo almana sebep olur. göbeğin vs değil direkt yüzün çöker.

Genzo

80+
Kaloriye takılma protein ile beslen her gün 10 km tempolu yürü bir haftada 4 kilonun içinden geçersin. Zaten 2 kilosu ödemdeen gidecek

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
''Wolfred!ghT
hocam sabah 1 tabak sut ve ince öğütülmüş yulaf, ardından 1 tane muz, akşam da 1 tabak sut ve ince öğütülmüş yulaf ve sade granola, 1 tane elma

bacak, ve göbek, bacak bir tık daha öncelikli
Hocam bacaktan kastınız iç bacak yağları,basen bölgesi mi?

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
saglikli olup olmadigi umrumda da degil acikcasi, sadece 1 hafta boyunca günlük 700 800 kalori alacağım, spor ve bolca su ile destek vericem, yaş 15 kilo 73 boy 1.70. cok göbeğim yok ama artık bende deniz kenarında utanmadan tişörtsuz gezmek istiyorum. 1 haftada 3 4 kilo verilir mi? saglikli olup olmamasi cok önemli değil
sağlıksız verince özendiğin tipler gibi olmayacağını bil
yağdan çok su ve kas kaybedeceksin
yani şuanki halinin 1 tık daha kassız halinde olacaksın
asıl utanılması gereken hal bu olur kanımca

Dark Fist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yiğit Kuruöz
saglikli olup olmadigi umrumda da degil acikcasi, sadece 1 hafta boyunca günlük 700 800 kalori alacağım, spor ve bolca su ile destek vericem, yaş 15 kilo 73 boy 1.70. cok göbeğim yok ama artık bende deniz kenarında utanmadan tişörtsuz gezmek istiyorum. 1 haftada 3 4 kilo verilir mi? saglikli olup olmamasi cok önemli değil
Sabahları kahvaltı yapma sadece limonlu su iç seni gün boyu tok tutacaktır akşamları yemek yememeye çalış öğle arası salata yapıp yiyebilirsin

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
''Wolfred!ghT
baldırlar çok kalin hocam
Çak bir beşlik.🤚
Buna fazla kafaya takma diyeceğim çünkü biz Türklerin anatomik yapısında genellikle Bacakların üst bölgesi kalın olur.
ama yine de baldır bölgeni bir ölçsene kaç cm?

Top Bottom