Neler Yeni

İnceleme H2016D KULAKLIK İNCELEMESİ !!

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
1-GİRİŞ

Herkese merhabalar bugün 1.5 aydır kullandığım H2016D kulaklığın incelemesini yapacağım, isterseniz hemen başlayalım.

2-ÜRÜNÜMÜZÜ TANIYALIM

Ürünümüzün ismi GameNote H2016D Mikrofonlu RGB Kulaklık. Kendisini 1.5 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum.

3-KUTU & KUTU İÇERİĞİ

kutu.jpeg
kutu içeril.jpeg

Kutu gayet sade ve şık bir şekilde geldi, kutunun açılışı oldukça basitti. Ayrıca kutunun herhangi bir yerinde çizik, ezik vb. şeyler yoktu.
Kutu içeriği ise resimden de anlaşıldığı üzere 1 adet H2016D Kulaklık ve üstünde '' Havit '' yazan bir garanti belgesi geldi. Kulaklığın herhangi bir yerinde ezik, çizik, kırılma gibi bir durum yoktu, ürün gayet sağlamdı.

4-ÖZELLİKLERİ

özellikler.png

Özellikleri hakkında pek diyecek bir şey yok, daha çok ayrıntı isteyen kardeşlerimiz yukarıdaki görselden kalitesini anlayabilirler.

5-DIŞ GÖRÜNÜŞ

dıj gor 1.jpeg
dıj gör 2.jpeg
rgb.jpeg

Resimlerden de anlaşıldığı üzere ürünümüz gayet şık duran bir üründür, ayrıca GameNote'ın logosu gayet şık durduğu için kulaklığın görünüşüne bir + katmış. Ayrıca arkadan ses tekerleği ile sesi azaltıp, yükseltebilirsiniz.

6-SES KALİTESİ

Ses kalitesi için diyecek pek bir şey yok. Normal bir kulaklık nasıl ses veriyorsa H2016D'de aynı oranda ses kalitesi sunuyor. Ayrıca dip ses gibi bir sorun ile ben karşılaşmadım.

7-MİKROFON KALİTESİ

Mikrofon kalitesi ise 170-200 TL ' lik bir kulaklık için tatmin edici bir kalite sunuyor. 1.5 aydır kulaklığı kullanıyorum ve kaliteden herhangi bir sapma olmadı ayrıca arkadaşlarım kulaklığın kalitesinin güzel olduğunu söylüyorlar. Aşağıya bıraktığım linktende YouTube üzerinden de mikrofon kalitesine bakabilirsiniz.

8-USB GİRİŞİ

usb giriş.jpeg

Kulaklığın girişleri ise 3 adet olmak üzere;
1 Adet Jak Giriş = Mikrofon için
1 Adet Jak Giriş = Ses gelmesi için
1 Adet USB Giriş = RGB Aydınlatma için

3 adet giriş ile çalışıyor olması bazı arkadaşlar tarafından eksi bir yön olsa da benim açımdan herhangi bir eksi yanı yok.

9-RAHATLIK

Rahatlık açısından beni pek tatmin etmedi yani 2-3 saat kullanımdan sonra ufak ufak kulağımda ağrılar yapmaya başladı. Açıkcası kulaklığın eksi yanlarından birisi de kulağımı acıtıyor olmasıydı. Ayrıca kulağım büyük değil, orta seviye büyüklükte bir kulağım var.

10-YAZILIM

Kulaklıkta maalesef ki bir yazılım bulunmuyor, tak çalıştır mantığında.

11-SONUÇ

Sonuç olarak gayet kaliteli bir kulaklık. Kessinikle tavsiye ediyorum, 170-200 TL arası bir kulaklık için beni fazlasıyla tatmin etti. Tek eksi yanı ise uzun kullanımda kulağımda ağrılar yapmasıydı ama onun dışında gayet alınır bir kulaklık.

Flamesa

80+ Silver
Elinize sağlık

Top Bottom