Neler Yeni

Hakkari'de 6 şehit, 6 yaralı..! (Son bilgi 12 şehit)

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
bence de mantıklı değil ama yapabilirler. ayrıca arapsevici falan değilim ve araplara da hizmet etmiyorum. kendi şehidim tabii ki daha önemli. ama sizin kesimin de içi boş şehit üzüntüsünü anlayamıyom. seçim zamanı boşa oy gitmesin diye hdp temsilciliği yapan sekülerler de vardı. atatürkün partisinde genel seçimde seloya ona buna selam gönderenler de var.
CHP ye oy vermedim,git verenlere söyle.
CHP yıllardır CHP'liğini kaybetmiş durumda.

-nisay

80+ Bronze
O zaman üstüne alınıp yazmicaksın.
o zaman sende bütün muhafazakar kesimi dahil etmeyeceksin olaya. banane bir kaç cahilin ülkemde arap bayrağı açtı diye ben niye laf yiyorum.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,113
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
evet sonuç ortada görmen lazım aslında.
Ülkenin gündemi ve olaylardan uzaksın veya at gözlüğü takıyorsun büyük ihtimalle sizin nasıl kitle olduğunu biliyorum hiç bir şey anlamıyorsunuz zaten. :)
sekülerlerde sarı saçlım, mavi gözlüm deyip rakı tokuşturmaya devam edebilirler onları ilgilendiren bi durum yok.
Ne alaka?
Atatürkçü değil, hiç bir parti Atatürkçü değil. CHP Sosdem zaten, AKP yurtdışında göstersen sosyalist derler.
Özel mülkiyete saygıları yok gayet normal.

-nisay

80+ Bronze

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz
İşin özeti ;
Bunlar elin arabına 1000'i
Kendi askerine 1'i layık görür bu kadarlar işte.
Pazar günü bile arapları eksik etmediler , hala 1 kez şehitleri andık diye olayı bitirmeyi çalışıyorlar. :LOL:
Aynen Öyle Boşver Kanka Uğraşma Bunlarla Anlamazlar Kör Kütük Cahil Derler Ya O Biçim Zaten Az Bi Zeka Kırıntısı Olsa 21 Yıldır AKP İktidarda Olmaz :D

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Evet kardeşim biz Allah'ın elçisi Arap Peygamberin dininin hizmetkarıyız. Biz kendi dinene bile hıyanette bulunan Araplarıda çok iyi biliyoruz. Atamız Osmanlıya ihanet edenleride. O yüzden sen rahat ol en azından jakobenlerin toplumsal kontrol araçlarına hizmet etmiyoruz çok şükür. Ayrıca o yürüyüşü yapanlarında pkkya olan kininin de farkındayız. En iyisi sen yılbaşı ağacını süslemeye devam et. Biz çalışmaya devam ederiz. Ya da başka bir seçenek olsun ben sadece ön yargısı olan bir zat olayım ve kendim gibi düşünmeyen herkesi yılbaşı ağacı süsleyen şovmen gibi göstereyim o zaman da sen çalışarak ve samimi hislerinle kendini gösterki sana da Allah razı olsun diyelim.
Peygamberin arkasına sığınma boşuna.
Bu ülkeyi zaten Suriyelileri&Afgan sokarak onları besleyerek ne kadar arap sevici olduğunuzu biliyorum.
Osmanlı'yı arkasından bıçaklayan Arapları savunmaya devamda edebilirsin.
Karabağ savaşında ermenilerin yanında olan araplarıda aynı şekil.
Araplarında hiç bir şeyini bilmiyorsunuz,bilseniz bu hareketleri yapmazsınız.
1703430495375.png

Bu arapların yaptıklarını deprem günü herkes gördü.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Allah rahmet eylesin, olan garibana oluyor. HEDEP/YSP/DEM'in olay üzerine yaptığı açıklamalar iyice tuz biber oldu. Bu kadar net konuşabiliyor olmaları üzüyor insanı. Enteresan bir demokrasimiz var, haddinden fazla rahat.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Arif
Avrupa Ülkeleri Neden Sınır Dışında Savunma Yapmıyor Açıklar Mısınız ?
Avrupa ülkeleri neden sınır dışında savunma yapmıyor diye soruyosun? Bir baksana etrafına ülkenin. Avrupa ve ya Amerika sömürgesi altında olmayan doğru düzgün kaç tane ülke var. Ayrıca İngilterenin ve Amerikanın Türkiyenin dört bir yanını saran üsleride zaten süs diye savunma için değil. Demi kanka? Az bi şey oku diyecem bunları bilmek için okumanada gerek yok aklını kullansan yeterli olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka Siz Acındırıyorsunuz Milleti Ulan İsraile İlk Saldıran Sivil Halka Ateşi İlk Açan Hamas Zaten Ne İsraili Daha Büyük Gösteriyon Hamas Kendi Kaşındı

Sen harbi sorunlu bir insansın küfür etmek istemiyorum hadi işine bak tamam.

Son düzenleme:

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz
Avrupa ülkeleri neden sınır dışında savunma yapmıyor diye soruyosun? Bir baksana etrafına ülkenin. Avrupa ve ya Amerika sömürgesi altında olmayan doğru düzgün kaç tane ülke var. Ayrıca İngilterenin ve Amerikanın Türkiyenin dört bir yanını saran üsleride zaten süs diye savunma için değil. Demi kanka? Az bi şey oku diyecem bunları bilmek için okumanada gerek yok aklını kullansan yeterli olacaktır.
Tamam Kanka En Arap Sensin :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,241
Üyeler
157,044
Son üye
habes
Top Bottom