Neler Yeni

Hakkari'de 6 şehit, 6 yaralı..! (Son bilgi 12 şehit)

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz
Konuşabilecek bilgi birikimine ve kapasiteye sahip olmadığını sonunda anlaman beni mutlu etti küçük ergen.
Tamam Kanka Sensin Be EGO'ya Bak :D Sensin Kanka Tamam Sensin En Bilgi Birikimlide Sensin Okey

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,268
İsim
Oğuz
Yaşadıklarımı yaşa sende aynı egoya sahip ol diyecem ama nerde sende o takımlar.
Dostum ikide bir baban asker diye yaşadıklarını dillendirmene gerek yok. Benim de babam emekli asker, Hakkari'de önümüzü Terörist kesti 5 yaşındayken ama dillendirmiyorum ki konuyla alakası yok. Baban asker diye Filistini desteklemenle gram alakası yok. Sanki teröristlerle kendin çatışmış gibi anlatıyorsun.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz
Yaşadıklarımı yaşa sende aynı egoya sahip ol diyecem ama nerde sende o takımlar.
Dostum ikide bir baban asker diye yaşadıklarını dillendirmene gerek yok. Benim de babam emekli asker, Hakkari'de önümüzü Terörist kesti 5 yaşındayken ama dillendirmiyorum ki konuyla alakası yok. Baban asker diye Filistini desteklemenle gram alakası yok. Sanki teröristlerle kendin çatışmış gibi anlatıyorsun.
İşte Kanka Adama Sensin Diyom Hala Cevap Veriyor Muhattap Olmicam Diyor Hala Oluyor

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Arif
Teröristlerle kendim çatışmayada 1 yılım kaldı Allah onuda nasip edecek inşallah da mesele o değil iyi okursan arkadaşın bana Arap sevdalısı gibi bir ithamı oldu bende o çok akıllı arkadaşa yaşadıklarımdan ve aile üyelerimin bu ülke için ne gibi fedakarlıklar yaptığını savundum. Eğer sana biri Arap sevdalısı ve buna benzer bir ithamda bulunursa seninde aynısını yapacağın çok açık güzel kardeşim. Sana da doğru okumanı tavsiye ediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,241
Üyeler
157,044
Son üye
habes
Top Bottom