Neler Yeni

HALF-LİFE 3 çıkacak mı ?

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
Arkadaşlar biliyorsunuz half life 25.yil gunceleme aldı ve şimdi half life 2 de gunceleme aldı (20. Yilla özel ) ve oyun son zamanlarda gündeme gelmeye başladı sizce half life 3 çıkar mı benim görüşüme göre yakında half life 3 olmasa bile half life oyunu gelir umarım opposing forcedur

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,879
İsim
Metehan Akyalı
Valve nedense içerisinde 3 ibaresi barındıran oyun yapmıyor, bence gelmez, farklı bir şeyler gelebilir.
Yüzyıllardır bekliyoruz HL3 gelsin diye. Yok. :LOL:

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Çıkabilir ama yakın zamanda değil.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Görkem çetinkaya
Arkadaşlar biliyorsunuz half life 25.yil gunceleme aldı ve şimdi half life 2 de gunceleme aldı (20. Yilla özel ) ve oyun son zamanlarda gündeme gelmeye başladı sizce half life 3 çıkar mı benim görüşüme göre yakında half life 3 olmasa bile half life oyunu gelir umarım opposing forcedur
Gelecek

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
Hocam bi half life 3 ciksin da . Hemen ucmaya gerek yok
3 çıksa bile bence Adrian mutalka olacak çünkü. Gorden g manin peşine düşecek bu sefer vortigantlar olduğu için onları çok göreceğiz çünkü gordenu tanrı olarak goruyorlar

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
Senaryosu sızmıştı bi ara ama ben geleceğini sanmıyorum iki mükemmel oyun sonrası kötü bi oyun gelebilir seriyi çöpe atmazlar ama farklı bi devam oyunu gelebilir bence

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ebubekir usta
adamlar 3 sayısına düşman mesela l4d3 yerine farklı oyun çıkarttılar devam olarak

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
adamlar 3 sayısına düşman mesela l4d3 yerine farklı oyun çıkarttılar devam olarak
L4d3 asla çıkmadı devam oyunu da çıkmadı geliştiren ekip işten çıkıp yeni oyun yaptılar ama tutmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senaryosu sızmıştı bi ara ama ben geleceğini sanmıyorum iki mükemmel oyun sonrası kötü bi oyun gelebilir seriyi çöpe atmazlar ama farklı bi devam oyunu gelebilir bence
Senarist isden çıkınca açıklamıştı ama şimdi portalın senaristleri yazıyor

Top Bottom