Neler Yeni

Hangi bankanın hesabını açmalıyım?

19 yaşındayım nays ve papara kullanıyorum ve artık bazı ihtiyaçlar doğrultusunda banka hesabına ihtiyacım var. İş bankası veya enpara arasındayım kredi kartıyla işim yok sadece banka kartı ve yurtdışı para transferi için kullanacağım bu doğrultuda hangi banka daha mantıklı?

Bünyamina

80+ Gold
2 bankanın da hesabını açabilirsin. Arada kalmak gibi bir durum olmasın. İstiyorsan ikisini de açmalısın.
Avantajları çok yani.

Bünyamina

80+ Gold

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Yusuf Kaplan
19 yaşındayım nays ve papara kullanıyorum ve artık bazı ihtiyaçlar doğrultusunda banka hesabına ihtiyacım var. İş bankası veya enpara arasındayım kredi kartıyla işim yok sadece banka kartı ve yurtdışı para transferi için kullanacağım bu doğrultuda hangi banka daha mantıklı?
nays aktıf olarak cok kullanıyorsan işbankası acman ısını rahatlatır. Ve hangi bankadan actıgının onemı yok. kredi kartı alırsan onemlı bence. akbank bu konuda ıyı bence.

DogancanYr

80+ Bronze
Hesap açacaksan dikkatli oku sayfaları arasında ek hesap başvurusu ve kişisel verilerin paylaşılmasını dair belgeler var onaylama. (Ek hesap başvurusu eğer üzerinde taşınmaz veya gelirin yoksa iptal edilir, devlet iptal ettiriyor otomatik, tek işe yaradığı nokta)

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
Ömer
Bir ton bankada hesabım var sırf modern UI ve kolaylığından dolayı Papara hoşuma gidiyor ve çoğu zaman kullanıyorum. Diğerleri çok emeklilere ve yaşlılara tasarlanmış gibi hissettiriyor :) Sırf var olsun istiyorsan Garanti açtırabilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir ton bankada hesabım var sırf modern UI ve kolaylığından dolayı Papara hoşuma gidiyor ve çoğu zaman kullanıyorum. Diğerleri çok emeklilere ve yaşlılara tasarlanmış gibi hissettiriyor :) Sırf var olsun istiyorsan Garanti açtırabilirsin.
garanti pek düşünmüyorum çevremde iş bankası atmsi bolca var enpara ise hangi atmyle kullanılıyor tam bilmiyorum

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykonulldreinull
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
vazgecmek
Hem iş bank hem enpara kullanan birisi olarak nays kullanmanında verdiği ekstra ile işbankası öneririm

Top Bottom