Neler Yeni

Hangi bölümü yazmalıyım?

vcmx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Caner kaya
Instagram
vcmx01
Steam
vcmx1
Öncelikle merhabalar.
Burada hayat tecrübesi çok fazla olan abilerim olduğu için meseleyi bir de burda sormak istedim.
Yks sınavına 3. girişim hepsinde de yakın ssonuçlar yaptım bu yıl sayısaldan 370k tyt 320 k yaptım çok kötü biliyorum ama bir daha hazırlanmaya ne psikolojim ne de ailem izin vermez.
Normalde hayalim bilgisayar mühendisliği okumaktı ama puanım yetmiyor genelde teknoloji alanına ilgim var.
Bilgisayar programcılığı okuyup dgs yapmayı düşünüyorum ama kime sorsam: "herkes öyle diye gidiyor sonra dgs yapamıyor kalıyor sen de öyle olursun diyorlar"
Ayrıca okul çok uzuyor 2 yıl önlisans 1 yıl hazırlık 4 yıl mühendislikle 7 yıl oluyor. bir de üniversitelerin kontenjan açıp açmayacağı var tabi
Hayat tecrübesi bol olan abilerim bana fikir verin ne olursa olsun her türlü riski göze alın 700 k lık bölüm mü yazayım
yoksa iş imkanı bol olan sağlık bölümlerinden mi yazayım?
başka bölüm önerileriniz de var ise alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

*her türlü riski göze alıP

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
DGS ve yatak geçiş yapıcam hayalleri :') tavsiyem 2 yıllık bir bölüm yaz git eşit ağırlık veya sözelden herhangi bir fen edebiyat bölümü de yazabilirsin veya matematik okursun
Mesaj otomatik birleştirildi:

şahsi yorumum 2 yıllık okumaktansa ağrı da falan gidip 4 yıllık matematik tarih vs bitir daha iyidir :D

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,455
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bilgisayar programcılığı okuyup dgs yapmayı düşünüyorum ama kime sorsam: "herkes öyle diye gidiyor sonra dgs yapamıyor kalıyor sen de öyle olursun diyorlar"
Haklılar 👍

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,226
Üyeler
157,212
Son üye
İnci
Top Bottom