Neler Yeni

Yardım Hangi interneti önerirsiniz?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni taşındığım evde 100 mbps fiber altyapı var eski aboneliğim millenicomdu 240 taşıma 240 kurulum sonrasında her ay 299 internet + 40 TL modem ücreti dediler türkneti aradım 600 abonelik ücreti sonrasında her ay modem dahil 299 dediler ne önerirsiniz?

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Umut Göncü
Yeni taşındığım evde 100 mbps fiber altyapı var eski aboneliğim millenicomdu 240 taşıma 240 kurulum sonrasında her ay 299 internet + 40 TL modem ücreti dediler türkneti aradım 600 abonelik ücreti sonrasında her ay modem dahil 299 dediler ne önerirsiniz?
Şehir neresi nerede yaşıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana özelden adresini at

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şehir neresi nerede yaşıyorsun

Bana özelden adresini at
Açık adresimi bilmiyorum hocam sadece il bilgisi verebilirim evi beğendik aldık direkt geldim öyle diyim çok acayip bir konumdayım hatta fiyatlarıda müşteri hizmetlerinden binada TT fiber kutusu olduğunu söylererek yalvar yakar alabildim internetteki fiber fiyatları ve gerçek fiber arasında absürt fiyat farkları çıkıyor

SnareEcho

80+ Silver
Altyapınız Turknet'te iyi kalite veriyorsa Turknet alın derim.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,683
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Türknet öneririm. 3 yıldan fazla süredir kullanıyoruz çok memnunuz.

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Umut Göncü
Açık adresimi bilmiyorum hocam sadece il bilgisi verebilirim evi beğendik aldık direkt geldim öyle diyim çok acayip bir konumdayım hatta fiyatlarıda müşteri hizmetlerinden binada TT fiber kutusu olduğunu söylererek yalvar yakar alabildim internetteki fiber fiyatları ve gerçek fiber arasında absürt fiyat farkları çıkıyor
İl bilgisi ve şehir bilgisini alim

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Altyapınız Turknet'te iyi kalite veriyorsa Turknet alın derim.
Türknet öneririm. 3 yıldan fazla süredir kullanıyoruz çok memnunuz.
Aslında türknete taşınmadan öncede geçecektim Digitürk altyapısı kullanan yeni bir paketleri vardı arayıp hız değerlerini sorduğumda 50 mbps verebiliyoruz ama bölgenizde TürkNet müşterisi az olduğu için bant sınırlaması var sadece %40 verim alabilirsiniz dediler TT altyapısıylada %60 verim alabilirmişim emin olmak için 2 kez aradım ikisindede aynı cevabı aldım yeni taşındığım yerde eskisi gibi sapa köyden ilçe olmuş bir yer müşteriden habersiz bant kısıtlıyorlar performansın yarısından fazlası boşa gidiyor yalnızca bu olay kafamı kurcalıyor yoksa şimdiye abonelik başlatmıştım bile

İl bilgisi ve şehir bilgisini alim
Kayseri hocam

Son düzenleme:

Helenov

80+
Şikayetvar'da şikayetten başka ne görmeyi bekliyorsun ki? Taahhütlü olarak Türk Telekom olabilir, son zamanlarda taahhütsüz firmalar sürekli zam yaptıkları için. Onun dışında Edirne'ye yakınsanız da FixNet olabilir.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şikayetvar'da şikayetten başka ne görmeyi bekliyorsun ki? Taahhütlü olarak Türk Telekom olabilir, son zamanlarda taahhütsüz firmalar sürekli zam yaptıkları için. Onun dışında Edirne'ye yakınsanız da FixNet olabilir.
En azından milleninin çözüm oranı vs daha iyi TürkNetin müşteri hizmetlerini bu kadar kötü beklemezdim

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
İsmi ismi.
En azından milleninin çözüm oranı vs daha iyi TürkNetin müşteri hizmetlerini bu kadar kötü beklemezdim
Hocam orada kendi bilgisizliklerinden sorun çıkabiliyor bir de adı üstünde orada şikayetleri göreceksin. Teslaya da şikayet gelecek oradan değerlendirme kesinlikle sağlıklı değil ve alabiliyorsanız türknet'i öneriyorum.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
C.S.
Binanın altyapısı en iyi hangi operatörü destekliyorsa onu tercih edin. Mesela benim binada vodafone altyapısı var, çok memnunum. Ama başka biri vodafonedan çok çekebilir.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam orada kendi bilgisizliklerinden sorun çıkabiliyor bir de adı üstünde orada şikayetleri göreceksin. Teslaya da şikayet gelecek oradan değerlendirme kesinlikle sağlıklı değil ve alabiliyorsanız türknet'i öneriyorum.
Bugün türknete başvuracağım o zaman umarım sorun yaşamam birde sürekli zamlanma durumu olmasa çok iyi olacak

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,918
Üyeler
147,796
Son üye
rindoarichi
Top Bottom