Neler Yeni

Hangi Kablo İle Bağlıyorduk?

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Agalar 4060 ekran kartı var monitör gelene kadar eski bir monitöre ya da televizyona bağlayacağız VGA olur mu? Onun haricinde yeni monitöre hangi kablo ile bağlantısını gerçekleştirmek daha iyi olur ve monitörden kablolar çıkıyor muydu? Uzun zamandır sistemlerle falan ilgilenemediğim için tüm bildiklerimi de unuttum :(

mheethown

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Andaç Oral
Kablo genelde çıkıyor, hdmi ya da dp ihtiyaca göre başlayabilirsin. Vga kabloyu da dönüştürücü ile bağlayabilirsin

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Agalar 4060 ekran kartı var monitör gelene kadar eski bir monitöre ya da televizyona bağlayacağız VGA olur mu? Onun haricinde yeni monitöre hangi kablo ile bağlantısını gerçekleştirmek daha iyi olur ve monitörden kablolar çıkıyor muydu? Uzun zamandır sistemlerle falan ilgilenemediğim için tüm bildiklerimi de unuttum :(
monitörden kablo çıkıyor olması lazım benim kutudan çıktı vga çok eski teknoloji hdmi dan vs devam et vga ise dönüştürücü ile tak ama ömürleri çok uzun olmuyor dönüştürücülerin

samaras00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
eski monitöründe dp yeri varsa onu takarsan iyi olur. hdmı bile eskide kaldı.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monitörden kablo çıkıyor olması lazım benim kutudan çıktı vga çok eski teknoloji hdmi dan vs devam et vga ise dönüştürücü ile tak ama ömürleri çok uzun olmuyor dönüştürücülerin
eski monitöründe dp yeri varsa onu takarsan iyi olur. hdmı bile eskide kaldı.
Eyvallah agalar sağolun 5k ya monitör öneriniz var mıdır? Bir de gaming gen sistemleri free DOS mu yoksa deneme sürümü Windows ile mi yolluyor bilginiz var mı acaba?

samaras00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Eyvallah agalar sağolun 5k ya monitör öneriniz var mıdır? Bir de gaming gen sistemleri free DOS mu yoksa deneme sürümü Windows ile mi yolluyor bilginiz var mı acaba?
yüksek hz istiosan samsung g4

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,839
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom