Neler Yeni

Hangi klavyeyi alayım ?

DieDos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muammer Sırdaş
Bütçe
1000
Merhaba geçen günlerde yine bu konuyu açtım fakat yeterli cevap alamadım ben biraz piyasa araştırması yaptım bu klavyeleri buldum siz hangisini tercih edersiniz veya başka öneriniz var mı ?

sırf asus fanboy olduğumdan

bütçeyi 100 200 aşabilirim problem değil.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan

DieDos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muammer Sırdaş

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Merhaba geçen günlerde yine bu konuyu açtım fakat yeterli cevap alamadım ben biraz piyasa araştırması yaptım bu klavyeleri buldum siz hangisini tercih edersiniz veya başka öneriniz var mı ?

sırf asus fanboy olduğumdan

bütçeyi 100 200 aşabilirim problem değil.
O bütçede @WörWind'in attığı varken önermem hepsini. TUF K1 en rezil ürün burada. Yalnız Cherry MX'ler yay sesi sorunlu onu bilin ama o bütçede daha iyi seçenek yok TR içi. Redragon K617 Fizz de iyi ama HP OMEN Encoder daha mantıklı bence.

DieDos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muammer Sırdaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O bütçede @WörWind'in attığı varken önermem hepsini. TUF K1 en rezil ürün burada. Yalnız Cherry MX'ler yay sesi sorunlu onu bilin ama o bütçede daha iyi seçenek yok TR içi. Redragon K617 Fizz de iyi ama HP OMEN Encoder daha mantıklı bence.
ömrümde hiç numlock suz klavye kullanmadım açıkçası yön tuşları da işime yarıyor benim attıklarımdan hiç birisi iyi değil mi sonuçta aynı markanın farklı ürünleri

Top Bottom