Neler Yeni

Yardım Hangi Klavyeyi almalıyım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer
Bütçe
700
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim o yüzden konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın.
Aşağıdaki klavyeler arasında kaldım, daha iyi bu fiyat bandında bildiğiniz klavyeler varsa atabilirsiniz.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Niye link böyle oldu anlamadım kusura bakmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,198
İsim
Murat Orhan
Diğer forumdaki gibi değil burada linkler böyle çıkıyor :D ayrıca saçma klavyeler yerine dierya atmanı da taktir ettim fakat bu fiyat bantlarına güzel bir dierya almak zor. Bu fiyata alabileceğin açık ara en iyi klavye Magic Refiner RK68'dir.

650 TL'ye denk geliyor. Kalan paranın üstüne 30 TL koyup 30 Adet Holy panda switch alıp aşırı güzel bir şekilde customlayabilirsin.

Yeni üye indirimi ile 80 TL'ye geliyor 30 Tanesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,198
İsim
Murat Orhan
@MuratTheFounderOfGariban Hocam bunu gördüm konularda ama Kablosuz olduğundan teredütte kaldım, gecikme yaşanır mı?
Yaşamazsın hocam bu klavyenin bu kadar ünlü olma sebeplerinden biri de gecikmesinin rakiplerine kıyasla düşük olması. Ayrıca pilli olmasına rağmen 6 ay civarı kullanım ömrü sunuyor. Sözünü ettiğim switchler ile canavara çevirirsiniz.

xsentinel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Nurullah Ensar Taşar
Yaşamazsın hocam bu klavyenin bu kadar ünlü olma sebeplerinden biri de gecikmesinin rakiplerine kıyasla düşük olması. Ayrıca pilli olmasına rağmen 6 ay civarı kullanım ömrü sunuyor. Sözünü ettiğim switchler ile canavara çevirirsiniz.
Hocam sizin sabah gamakeyi alacaktım da türkçe olmaması beni tereddütte bıraktı yani tek eksi diyebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@MuratTheFounderOfGariban Hocam son bir şey soracağım, 23 Haziranda teslimat yazıyor Aliexpress veya bangood gibi sitelerde var mıdır daha erken gelmesi için?

xsentinel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Nurullah Ensar Taşar
Diğer forumdaki gibi değil burada linkler böyle çıkıyor :D ayrıca saçma klavyeler yerine dierya atmanı da taktir ettim fakat bu fiyat bantlarına güzel bir dierya almak zor. Bu fiyata alabileceğin açık ara en iyi klavye Magic Refiner RK68'dir.

650 TL'ye denk geliyor. Kalan paranın üstüne 30 TL koyup 30 Adet Holy panda switch alıp aşırı güzel bir şekilde customlayabilirsin.

Yeni üye indirimi ile 80 TL'ye geliyor 30 Tanesi.
Hocam ben linki açtım bende 30 tane 3 TL valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben linki açtım bende 30 tane 3 TL valla
Pardon 30

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,198
İsim
Murat Orhan

xsentinel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Nurullah Ensar Taşar
Maalesef hocam ama erken gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen işte
Peki bu önerdiğin switchleri bu customlarken yağlama falan olayı var bunlar zaten yağlı olarak mı geliyor ve mini klavyede 60 tuş olmuyor mu 30 tanesi ne işimize yarar o zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,198
İsim
Murat Orhan
Peki bu önerdiğin switchleri bu customlarken yağlama falan olayı var bunlar zaten yağlı olarak mı geliyor ve mini klavyede 60 tuş olmuyor mu 30 tanesi ne işimize yarar o zaman
Mini klavyede 60 tuş var fakat sen 30 tane alıp sadece harfleri değiştireceksin. Paran varsa 70li alıp hepsini değiştir 10 tane yedek yap o da mantıklı. Ayrıca lube yapmana gerek yok lube zaten meşakatli bir iş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer
Top Bottom