Neler Yeni

Hangi Kuru Sıkı Tabancayı Almalıyım

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
XXXX
ilk yazdığın ürün küçük olduğu için ve şu yüksek basınçlı mermilerden alırsan güzel ses verir kaliteside iyi. genelde kullanılanlar f92 klonları veya 1911/14'lü/cz75 klonları glock klonları gibi modeller. birini seç basınçlı mermi alıp hem görünüm hem ses yakalayabilirsin. illa bi karar olursa ben 14'lü&cz75 klonlarından birisini seçerdim.
aga dediğinden pek anlamadım biraz daha açarak anlatırmısın bsncından dolayı yükses ses cıkarcağını biliyorum kendi atığımın senin onerdiklerini anlamadım

Kara*

80+ Silver
aga dediğinden pek anlamadım biraz daha açarak anlatırmısın bsncından dolayı yükses ses cıkarcağını biliyorum kendi atığımın senin onerdiklerini anlamadım
özetle görünüşe önem veriyorsan elimde belimde şekil şukul olsun istiyorsan bahsettiğim örneklere bakabilirsin

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
XXXX
özetle görünüşe önem veriyorsan elimde belimde şekil şukul olsun istiyorsan bahsettiğim örneklere bakabilirsin
aga şehre felan indimicem ya görünüşü olsun boyle ele felan tam otursun iyide ses cıkartsda mükemmel olur ama bütcem maks 3500

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
XXXX
Sar9 polis silahı değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşın kaç? Heves için alıyorsan alma
heves için alıyorum kuru sıkı ile av mı yapamıyım adammı oldürim kuru sıkı ile 18 yaşındayım

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Muhammet Çağrı
Aar kılınç 2000 mega bize 1 ay içinde gelcek güzel silah.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,956
Üyeler
154,154
Son üye
Neobir
Top Bottom