Neler Yeni

Hangi Mekanik ARGB Klavyeyi Almalıyım

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
Son düzenleme:

anon35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
yusuf çalış
numpad yok kanka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe artarsa bu mevcut hocam bir göz atın. Ses tekerleği mevcut bunda.
https://www.gaming.gen.tr/urun/4247...tch-rgb-kablolu-turkce-mekanik-gaming-klavye/

Düşük profil çok ses çıkarmaz mantıklı gibi bu. 104 tuşlu versiyonu mevcut numlock tuşları şartsa ona bakın, tek sorun Türkçe değil.
Bunu araştırıyordum hocam detaylı sadece tek bir video gördüm tuşları falan beğendim. Multimedyası çok kalite olmasada idare ediyor

Reskill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Serhat

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
Sizce ne yapacak Numpadi bir düşünün isterseniz. Türkçe şart denmesine rağmen ve yazılan yazıları okumadan hala Ak992 öneriyorsunuz. Konu sahibi numpad şart demesine rağmen inatla Gmk67 atmanız da ayrı saçmalık. Hadi belki Gmk87 önerseniz saçma gelmeyebilir ama Gmk67 önermek aşırı saçma.
Bunu araştırıyordum hocam detaylı sadece tek bir video gördüm tuşları falan beğendim. Multimedyası çok kalite olmasada idare ediyor
Switchleri vs güzel gayet alınabilir klavye ama belirtmem gerekiyor gereğinden fazla pahalı. Yurt dışında çok daha iyi seçenekler olsa da Türkçe klavye istediğiniz için başka bir seçenek kalmıyor.

Son düzenleme:

Reskill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Serhat
Sizce ne yapacak Numpadi bir düşünün isterseniz. Yazılan yazıları okumadan hala Ak992 öneriyorsunuz. Konu sahibi numpad şart demesine rağmen inatla Gmk67 atmanız da ayrı saçmalık.

Switchleri vs güzel gayet alınabilir klavye ama belirtmem gerekiyor gereğinden fazla pahalı. Yurt dışında çok daha iyi seçenekler olsa da Türkçe klavye istediğiniz için başka bir seçenek kalmıyor.
Ak992de numpad yok mu? Keycapleri beğenmediyse siyah pudding keycaplar ile değiştirebilir ak992+keycap 3kya geliyor.Gidip switchleri değişmeyen klavye atıyorsun komiksin. 😂

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
Ak992de numpad yok mu? Keycapleri beğenmediyse siyah pudding keycaplar ile değiştirebilir ak992+keycap 3kya geliyor.Gidip switchleri değişmeyen klavye atıyorsun komiksin. 😂
Ak992 ANSI düzen yani konu sahibini tatmin etmez. Siz çok komiksiniz konuyu tekrar okuyun gelin. İlk başta önerilmişti zaten beğenmedi konu sahibi zorla mı aldıracaksın? Yazımda yurt dışında daha iyi seçenekler olduğunu belirtmeme rağmen switchleri değişmeyen klavye aldırıyorsun diyorsunuz daha konu sahibinin tüm isteklerini karşılayan bir klavye atmıyorsunuz.

Son düzenleme:

anon35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
yusuf çalış
Kankam öncelikle çok güldüm şu yazına :D numpad ı kendime monteliyecem o yüzden istiyorum :D

Bak şimdi şu klavyeler nasıl size mükemmel gelip bana iğrenç ötesi geliyor anlam veremiyorum. Sağdan bakıyorum soldan bakıyorum üstten alttan bakıyorum genede yok. Kimisi çok sıkışık klavye. Kimisi Türkçe değil, Kimisi büyük enter yok, kimisi nupmad yok, kimisinin multimedya tuşları ve scrollu ses açma kapama yok.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
Bak şimdi şu klavyeler nasıl size mükemmel gelip bana iğrenç ötesi geliyor anlam veremiyorum. Sağdan bakıyorum soldan bakıyorum üstten alttan bakıyorum genede yok. Kimisi çok sıkışık klavye. Kimisi Türkçe değil, Kimisi büyük enter yok, kimisi nupmad yok, kimisinin multimedya tuşları ve scrollu ses açma kapama yok.
Valla hocam benim için klavyenin Türkçe olması şart olmadığı için 5108B satın almıştım. Klavyeden gayet memnunum görünümü benim için gayet güzel. Sizin için öyle olmayabilir normal herkesin zevki farklı.

anon35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
yusuf çalış
Valla hocam benim için klavyenin Türkçe olması şart olmadığı için 5108B satın almıştım. Klavyeden gayet memnunum görünümü benim için gayet güzel. Sizin için öyle olmayabilir normal herkesin zevki farklı.
arkadaşın az önce switchleri değiştirilmeyen dediği durum nedir acaba?

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
arkadaşın az önce switchleri değiştirilmeyen dediği durum nedir acaba?
Ak992 ve 5108B hotswaptır yani switchleri bozulursa ya da isterseniz switchlerini çıkarabiliyorsunuz ve 3/5 pinli istediğiniz switchi takabiliyorsunuz. Bu yüzden hotswap klavyelerin ömrü PCB bozulmadığı sürece fazladır. Asus hotswap olmadığı için tuşu bozulursa garantiye gitmek zorunda. (5108B'nin indirimi bitmiş bu fiyatta alınmaz.)

anon35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
yusuf çalış
Hocam ne yaptınız?
Kanka daha bakıyorum bulamadım. Monster ve red dragon. modelinde bulamdım gözüme takılan. Razer a baktım içim ısınamadı pek. Attığın asus modele daha öncede bakmıştım güzel fakat görünüş açısından eksik kalan ufak tefek şeyleri var. Bilmediğim bir klavye çıkarmı daha henüz bilmiyorum

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Yağız Berk Özel
Kanka daha bakıyorum bulamadım. Monster ve red dragon. modelinde bulamdım gözüme takılan. Razer a baktım içim ısınamadı pek. Attığın asus modele daha öncede bakmıştım güzel fakat görünüş açısından eksik kalan ufak tefek şeyleri var. Bilmediğim bir klavye çıkarmı daha henüz bilmiyorum
Aynı fiyata attığım Asus modelin wireless hali mavcut onu gördüm atayım demiştim üstüne hotswap mevcut. Asus klavyesini modlayarak çok iyi ses çıkartmasını sağlayabilirsiniz. Şahsen Asus klavyelerin sesini beğenmem ama gayet güzel oluyormuş modlayınca.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,363
Üyeler
155,860
Son üye
mertkynrpnr
Top Bottom