Neler Yeni

Yardım Hangi mekanik klavye sizce?

Sizce hangisi?

• HyperX Alloy Origins Türkçe-Q, PBT Keycaps, HX Red Switch 2.245₺

Oylar: 1 14.3%
  • Corsair K70 TKL Türkçe-Q, Polikarbonat Keycaps, Opx Switch 2.499₺

Oylar: 1 14.3%
  • Steelseries Apex 7 TKL İngilizce-Q, ABS Keycaps, Red Switch 2.598₺

Oylar: 5 71.4%
  • Razer Huntsman V2 TKL İngilizce-Q, PBT Keycaps, Purple Switch 2.840₺

Oylar: 0 0.0%
  • Razer Blackwidow v4 75% İngilizce-Q, Hot Swap, ABS Keycaps, Orange Switch ?₺

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    7

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,902
İsim
Enver Eryalçın
Bütçe
4000
Mouse olarak Razer Cobra Pro bulunuyor.
Kulaklık olarak HyperX Cloud 2 bulunuyor.

Aslında Razer ekosistem düşünüyorum ama sizlerinde fikirlerinizi almak isterim. Alt da listede ki klavyelerin artı ve eksi yönlerini belirttim.

HyperX Alloy Origins Artı yönleri; Aydınlatması güçlü olması, full alüminyum kasa, yazım hissiyatı. Eksi yönleri; hot swap olmaması, stabilizerleri iyi olmaması, medya tuşu ve ses tekerleği olmaması.

Corsair K70 TKL Artı yönleri; Yazım hissiyatı, optik switch, medya tuşu ve ses tekerleği olması. Eksi yönleri pbt keycaps olmaması, hot swap olmaması.

Steelseries Apex 7 TKL Artı yönleri; Yazım hissiyatı, oled ekran, medya tuşu ve ses tekerleği olması. Eksi yönleri; İngilizce abs keycaps, hot swap olmaması, type-c veya örgü kablo olmaması.

Razer Huntsman V2 TKL Artı yönleri; pbt keycaps, optik switch olması. Eksi yönleri; Medya tuşu ve ses tekerleği olmaması, red switch olmaması, güçlü aydınlatması olmaması.

Klavye ülkemize daha gelmedi!
Razer Blackwidow v4 75% Artı yönleri; Hot swap olması, fabrikadan switchler yağlanmış olarak gelmesi, mıknatıslı bilek desteği, medya tuşu ve ses tekerleği olması. Eksi yönleri; Pbt keycaps olmaması ve güçlü aydınlatması olmaması.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,258
Üyeler
141,271
Son üye
OzanAkgül
Top Bottom