Neler Yeni

Yardım Hangi model Rtx 4070ti

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
Arkadaş bütçede zorlandığı için değmez dedim. Ama ben bütçem olsa da olmasa da en ucuzu alır geçerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4000 serisinde
Aldık artık hocam kafa karıştırmayalım😂 şaka bir yana teşekkür ederim haklısınız ama almışken galax beyaz modeli aldım
75 dereceye kadar zaten hiç bir karta kabul edilemez denilmez. Ama soğutma performansı konusunda fark olduğu bariz ortada. Değmez denilemez.
saolun hepiniz . Eğer aranızdaki konuşmaya fikrimi sorarsanız ventus modelin kötü olduğunu bende gördüm araştırdım uzun zamandır bakıyorum ama dediğiniz gibi 4000 serisinde bu durum farklı olabilir ona bir şey diyemem. Hepinize teşekkür ederim. 😊

milenix

80+ Gold
Aldık artık hocam kafa karıştırmayalım😂 şaka bir yana teşekkür ederim haklısınız ama almışken galax beyaz modeli aldım

saolun hepiniz . Eğer aranızdaki konuşmaya fikrimi sorarsanız ventus modelin kötü olduğunu bende gördüm araştırdım uzun zamandır bakıyorum ama dediğiniz gibi 4000 serisinde bu durum farklı olabilir ona bir şey diyemem. Hepinize teşekkür ederim. 😊
Rica ederiz. Arkadaşla tartışma gereksiz yere büyüdü. Eğer kafa karışıklığı olduysa hem kendi adıma hem arkadaş adına özür dilerim. Tekrardan hayırlı olsun.

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
Rica ederiz. Arkadaşla tartışma gereksiz yere büyüdü. Eğer kafa karışıklığı olduysa hem kendi adıma hem arkadaş adına özür dilerim. Tekrardan hayırlı olsun.
Yok ya onu şakasına söyledim elinize kolunuza sağlık estağfurallah. Güzel oldu güzel. 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
981,640
Üyeler
155,280
Son üye
birinsanhayalet