Neler Yeni

Öneri Hangi monitörü almalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Buğra Ergin
Bütçe
6000
Arkadaşlar monitör alacağım ve hangisini almalıyım kararsız kaldım. Bilginiz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

Öncelikle aklımdaki ilk monitör Gigabyte G24F-2 165Hz Monitör tabi şunu da göz önünde bulundurmak gerek ekran kartım Nvidia.
İkinci monitör Asus Tuf Gaming VG249Ql3A bu model hakkında youtube da bir inceleme bulamadım, bilginiz varsa paylaşabilirsiniz.
Son olarak Lenoo R25İ-30 modeli.

Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum. Ayrıyeten 6 bin civarı 165Hz monitör önerilerinize de açığım.
G-Sync destekleyen olursa benim için daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
Arkadaşlar monitör alacağım ve hangisini almalıyım kararsız kaldım. Bilginiz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

Öncelikle aklımdaki ilk monitör Gigabyte G24F-2 165Hz Monitör tabi şunu da göz önünde bulundurmak gerek ekran kartım Nvidia.
İkinci monitör Asus Tuf Gaming VG249Ql3A bu model hakkında youtube da bir inceleme bulamadım, bilginiz varsa paylaşabilirsiniz.
Son olarak Lenoo R25İ-30 modeli.

Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum. Ayrıyeten 6 bin civarı 165Hz monitör önerilerinize de açığım.
G-Sync destekleyen olursa benim için daha iyi olur.
Öncelikle çok yanlıs bir bilgilendirme yapmissın. Ekran kartın nvidia ama 4090 da nvidia gt 730 da nvidia. Sen modelini söyle ona göre sôyleriz birşeyler

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Buğra Ergin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle çok yanlıs bir bilgilendirme yapmissın. Ekran kartın nvidia ama 4090 da nvidia gt 730 da nvidia. Sen modelini söyle ona göre sôyleriz birşeyler
Hayır şu anlamda nvidia, monitörün g-sync destekli olmasını istediğin için belirttim ama model RTX 3060

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Eren
bence gigabyte ı al ben asus da kullandım hp omen 25i de kullandım hepsi aynı hz olmasına rağmen gigabyte bana daha akıcı geldi.

Top Bottom